مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی کتابخانه

Veranda on a Roof

طراحی داخلی کتابخانه کالپاک شاه از استودیو کورس سطح بالایی یک آپارتمان پنت هاوس را در پونه ، غرب هند بازسازی کرده است و می تواند اتاق هایی را در فضای باز و سرپوشیده ایجاد کند که یک باغ پشت بام را احاطه کرده است. استودیوی محلی ، که در پونا نیز مستقر است ، هدف از این کار را تبدیل کردن طبقه بالا به کار رفته خانه به منطقه ای شبیه به ایوان های یک خانه سنتی هندی است.

هتل

Shang Ju

هتل با تعریف زیبایی از طبیعت و زیبایی های بشریت ، تعریف هتل City Resort ، واضح است که با هتل های محلی تفاوت دارد. همراه با فرهنگ محلی و عادات زندگی ، ظرافت و قافیه را به اتاق های مهمان اضافه کنید و تجربیات مختلف زندگی را ارائه دهید. کار آرام و سخت از تعطیلات ، پر از ظرافت ، زندگی پاک و نرم است. حالت ذهنی را که ذهن را پنهان می کند ، برگردانید و بگذارید میهمانان در آرامش شهر قدم بزنند.

طراحی داخلی مهمانخانه

The MeetNi

طراحی داخلی مهمانخانه از نظر عناصر طراحی ، قرار نیست پیچیده یا مینیمالیستی باشد. رنگ ساده چینی را به عنوان پایه می گیرد ، اما از رنگ بافتی برای خالی ماندن فضای استفاده می کند ، که برداشت هنری شرقی را در راستای زیبایی شناسی مدرن شکل می دهد. مبلمان منزل مدرن اومانیستی و تزئینات سنتی با داستانهای تاریخی به نظر می رسد دیالوگ های باستانی و مدرن در فضا جریان دارد ، با جذابیتی که از اوقات فراغت باستانی برخوردار است.

طراحی داخلی هتل

New Beacon

طراحی داخلی هتل فضا ظرف است. طراح عناصر احساسی و فضایی را درون آن تزریق می کند. طراح با ترکیب ویژگی های فضا نورمنون ، طرز تهیه مسیر فضا ، کسر از احساسات به دنباله را تکمیل می کند ، و سپس یک داستان کامل را شکل می دهد. احساسات انسانی به طور طبیعی از طریق تجربه رسوب و تعالی می یابد. از تکنیک های مدرن برای استعاره فرهنگ شهر باستانی استفاده می کند ، و حکمت زیبایی شناختی را برای هزاران سال نشان می دهد. این طرح ، به عنوان تماشاگر ، به آهستگی می گوید كه چگونه یك شهر زندگی انسانی معاصر را با زمینه خود تغذیه می كند.

کلینیک

Chibanewtown Ladies

کلینیک عنصر مهم این طرح این بود که افرادی که به بیمارستان می آیند ، آرامش می یابند. به عنوان یکی از ویژگی های فضا ، علاوه بر اتاق سالمندان ، یک پیشخوان مانند آشپزخانه جزیره ای نیز تنظیم شده است که می تواند در اتاق انتظار شیر را برای کودک درست کند. منطقه بچه ها که در مرکز فضا قرار دارند ، نمادی از فضا است و آنها می توانند کودکان را از هر جایی تماشا کنند. کاناپه ای که بر روی دیوار قرار دارد ، دارای بلندی است که نشستن یک خانم باردار را راحت تر می کند ، زاویه عقب تنظیم می شود ، و سختی کوسن تنظیم می شود تا خیلی نرم نباشد.

رستوران

Jiao Tang

رستوران این پروژه یک رستوران hotpot است که در چنگدو چین واقع شده است. الهام از طراحی منشأ هماهنگی بین انسان و طبیعت در نپتون است. این رستوران با هفت طرح طراحی شده است تا داستان های نپتون را به نمایش بگذارد. مفاهیم فیلم و تلویزیون ، هنر ، علم و فناوری ، طراحی اصلی دکوراتیو مبلمان ، لامپ ها ، کارد و چنگال و غیره ، تجربه غوطه وری دراماتیک را برای بازدید کنندگان فراهم می کند. جمع شدن مواد و تضاد رنگ باعث ایجاد جو فضایی می شود. هنر نصب مکانیکی برای تقویت تعامل فضا و تجربه مصرف کننده استفاده می شود.