مجله طراحی
مجله طراحی
نصب مجدد نوری

Decor

نصب مجدد نوری در یک ساختمان مدل می خواهم به افکاری درباره واقعیت بپردازم ، که ما خودمان را در نظر می گیریم و به عنوان سناریوگرافی به یک سناریوی تخیلی نگاه می کنیم. سناریویی از طبیعت گاه به گاه و فاسد شدنی. چه چیزی در پشت آن قرار دارد یا چه اتفاقی خواهد افتاد که قالب های تزئینات ممکن است یک آخرالزمان نباشد بلکه ایجاد یک فرآیند جدید باشد. تصویر دیگری از آنچه ممکن است هنگام پایان نمایش اتفاق بیفتد.

نام پروژه : Decor, نام طراحان : Johanna Mårtensson, نام مشتری : Johanna Mårtensson.

Decor نصب مجدد نوری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.