مجله طراحی
مجله طراحی
شیر آب حساس

miscea LIGHT

شیر آب حساس طیف وسیعی از سوکت های فعال شده با سنسور miscea LIGHT دارای یک دستگاه پخش کننده صابون یکپارچه است که برای راحتی و حداکثر مزایای بهداشت دست به طور مستقیم در شیر آب ساخته شده است. با استفاده از فناوری حسگر سریع و قابل اعتماد ، صابون و آب را برای یک تجربه شستشوی دست بهداشتی و ارگونومیک دور می کند. دیسپرس ساخته شده در صابون وقتی دست کاربر از بخش صابون عبور می کند فعال می شود. سپس صابون فقط هنگامی پخش می شود که دست کاربر در زیر صابون شیر آب قرار گیرد. با نگه داشتن دستان خود در زیر پریز برق می توان آب را بطور مستقیم دریافت کرد.

ترمینال مهاجرت خودکار

CVision MBAS 1

ترمینال مهاجرت خودکار MBAS 1 به منظور خنثی کردن ماهیت محصولات امنیتی و به حداقل رساندن ارعاب و ترس از جنبه های تکنولوژیکی و روانی طراحی شده است. طراحی با خطوط تمیز که یکپارچه از اسکنر به صفحه نمایش مخلوط می شود ، دوستانه به نظر می رسد. صدا و تصویر در راهنمای صفحه نمایش اولین بار کاربران قدم به قدم از طریق روند مهاجرت استفاده می کنند. پد اسکن چاپ انگشت را می توان برای نگهداری آسان یا تعویض سریع جدا کرد. MBAS 1 محصولی منحصر به فرد است که هدف آن تغییر شیوه عبور از مرزها است و امکان تعامل چند زبان و یک تجربه کاربر بدون تبعیض کاربر را فراهم می کند.

بلوک چاقو

a-maze

بلوک چاقو طراحی بلوک چاقو a-maze با هدف تحریک حواس ذهنی و بینایی ما به طور یکسان است. نحوه ذخیره و سازماندهی چاقوها ، منحصر به فرد از بازی كودكان الهام گرفته شده است كه همه ما با آن آشنا هستیم. a-maze هدف اصلی خود را با هم ادغام زیبایی شناسی و قابلیت های مختلف در کنار هم قرار می دهد و مهمتر از آن ارتباطی را با ما برقرار می کند که احساسات کنجکاوی و سرگرمی را برانگیخته است. مارپیچ خالص در شکل خود به ما اجازه می دهد تا از سادگی آن لذت ببریم که خیلی بیشتر با کمتر کار می کند. به همین دلیل است که یک پیچ و خم باعث می شود یک محصول معتبر با تجربه ای فراموش نشدنی از کاربر و ظاهری مطابقت داشته باشد.

لوستر

Bridal Veil

لوستر این هنر - شیء هنری با چراغ روشن است. اتاق جادار با سقف نمای پیچیده ، مانند ابرهای دسته جمعی. لوستر در فضایی قرار می گیرد ، هموار از دیوار جلوی سقف روان می شود. برگهای مینا کریستالی و سفید در کنار خمش الاستیک لوله های نازک ، تصویر یک حجاب پرنده را در سراسر جهان ایجاد می کنند. وفور پرندگان پرنده درخشان سبک و طلایی ، احساس جادوگری و شادی را به وجود می آورد.

لامپ

the Light in the Bubble

لامپ نور موجود در حباب ، یک لامپ مدرن در حافظه نور لامپ لامپ قدیمی ادیسون است. این منبع نور led است که درون یک ورق پلکسی گلاس نصب شده است ، که توسط لیزر با شکل لامپ نوری قطع شده است. لامپ شفاف است ، اما وقتی نور را روشن می کنید ، می توانید رشته و شکل لامپ را مشاهده کنید. می تواند مانند نور آویز یا در تعویض یک لامپ سنتی استفاده شود.

لامپ تعلیق

Spin

لامپ تعلیق اسپین که توسط روبن سلدانا طراحی شده است ، یک لامپ LED معلق برای روشنایی لهجه است. بیان حداقلی خطوط اساسی آن ، هندسه گرد و شکل آن ، اسپین را به زیبایی و هماهنگی خود می بخشد. بدنه آن ، کاملاً از جنس آلومینیوم ساخته شده است ، ضمن اینکه به عنوان یک سینک گرما عمل می کند ، سبک و قوام را به خود اختصاص می دهد. پایه سقفی نصب شده با آن و تنش فوق العاده نازک آن باعث ایجاد احساس شناوری هوایی می شود. در رنگ سیاه و سفید موجود است ، چرخش نور مناسب برای قرار دادن در میله ها ، پیشخوان ها ، ویترین ها ...