مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی کافه

& Dough

طراحی داخلی کافه مشتری مستقر در ژاپن با 1300 فروشگاه مارکت مغازه پیراشکی است و داگ یک برند کافه است که به تازگی توسعه یافته است و اولین فروشگاهی است که افتتاحیه خوبی را ارائه می دهد. ما از استحکامی که مشتری ما می تواند تأمین کند برجسته کردیم و آنها را در طرح ها منعکس کردیم. با بهره گیری از قدرت مشتری ما ، یکی از اولین نکات بارز این کافه ارتباط بین پیشخوان خرید و آشپزخانه است. مشتری با راه اندازی یک دیوار و پنجره ای با حالت متعادل ، مشتری ما از این سبک عملیاتی خوب است ، باعث می شود مشتریان روانتر شوند.

رستوران

La Boca Centro

رستوران La Boca Centro یک سالن بار و غذا با محدودیت سه ساله است که هدف آن ایجاد مبادلات فرهنگی با موضوع غذاهای اسپانیایی و ژاپنی است. هنگام بازدید از بارسلونا شلوغ ، علاوه بر زیبای شهر و تعامل با مردم شاد و سخاوتمندانه در کاتالونیا الهام بخش از طراحی های ما است. ما به جای اصرار بر تولید مثل کامل ، ما بر محلی سازی جزئی برای گرفتن اصالت متمرکز شدیم.

رستوران بار

IL MARE

رستوران بار ما مفهوم "طراحی برش و چسباندن قادر" را در این رستوران پذیرفته ایم. برای کار با چند رستوران ، استفاده از تکه های ظریف از طرح های ترکیبی پروتئین بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال ، شکل قوس دار که ستون و سقف را به هم متصل می کند ، به یک قطعه طرح تبدیل می شود و مطمئناً به بالای نیمکت یا پیشخوان می رود. به طور طبیعی ، این صرفاً می تواند به عنوان تقسیم جو نیز مورد استفاده قرار گیرد. در واقع ، سه رستوران دیگر در حال حاضر تکمیل شده اند ، و این "طراحی برش خورده و خمیر" اثر مفیدی داشته است.

رستوران

George

رستوران مفهوم جورج "ناهار خوری است که به همراه خاطرات مشتری طراحی شده است." & quot؛ این مکان جایی است که می توانید به طور اتفاقی از وقایع روزمره لذت ببرید ، از جمله مهمانی های غذا و آشامیدنی ، گرامی داشتن فرهنگ و تاریخ آمریکایی معماری مدرن در هنگام زندگی مشتری در نیویورک. بنابراین ، این رستوران ، به طور کلی ، در تصویری از رستوران میراث در نیویورک ساخته شده است ، ساختمانهای اضافی ساخته شده اند که کم و بیش ، احساس پیشینه تاریخی را نشان می دهند. این است که مفهوم ذکر شده در بالا را گنجانیده و ما موفق شده ایم از پتانسیل های این ساختمان حداکثر استفاده را ببریم.

طراحی داخلی

CRONUS

طراحی داخلی این سالن نوار اعضا اهداف مدیرانی را که مایل به گذراندن شب های شیک شهری هستند ، هدف قرار می دهد. ناگفته نماند که شما برای کسانی که می خواهند عضو شوید و مایل به استفاده از این نوار هستید ، چیز خاصی و خارق العاده ای احساس خواهید کرد. علاوه بر این ، پس از شروع کار در اینجا ، قابلیت استفاده و راحتی اهمیت زیادی به فرم عملیات خواهد داد. شما ممکن است این دو جنبه را که در بالا ذکر شد کاملاً عجیب و غریب بدانید ، و فقط لمس درست ، چالش ما بود. در واقع ، این "دو جنبه" کلمه کلیدی برای طراحی این سالن بار بود.

رستوران کتلت ژاپنی

Saboten Beijing the 1st

رستوران کتلت ژاپنی این یک رستوران زنجیره ای رستوران ژاپنی به نام "Saboten" است ، اولین رستوران پرچمدار در چین. تغییر شکل سنت و بومی سازی مناسب برای دستیابی آسان تر فرهنگ ژاپنی توسط کشورهای خارجی ضروری است. در اینجا ، با دیدن چشم اندازهای زنجیره ای رستوران ها ، ما طرح هایی را تهیه کردیم که هنگام گسترش به چین و همچنین در خارج از کشور ، به کتابچه های راهنمای مفیدی تبدیل می شوند. سپس ، یکی از چالش های ما درک درست از "تصاویر ژاپنی" که خارجی ها ترجیح می دهند ، بود. ما بیشتر روی "ژاپن سنتی" متمرکز شدیم. ما در تلاشیم تا چطور آن را گنجانیم.