مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه

LuYu

نمایشگاه هنر بر زندگی تأثیر می گذارد و زندگی بازتاب و تفسیر عمیقی از هنر به همراه دارد. فاصله بین هنر و زندگی ممکن است در رفت و آمد روزانه باشد. اگر هر وعده غذایی را با دقت بخورید ، می توانید زندگی خود را به هنر تبدیل کنید. آفرینش طراح نیز هنر است که با اندیشه های خودش تولید می شود. تکنیک ها ابزار هستند و عبارات نتیجه هستند. فقط با افکار کارهای واقعاً خوبی انجام می شود.

لابی و سالن ساختمانی

Light Music

لابی و سالن ساختمانی برای لایت موزیک ، یک لابی مسکونی و طراحی سالن ، آرمان گراهام و آرون یاسین از استودیوی A + A مستقر در شهر نیویورک می خواستند این فضا را به محله پویا آدامز مورگان در واشنگتن دی سی ، جایی که صحنه زندگی و موسیقی شبانه است ، از جاز وصل کنید. برای رفتن به پانک راک و الکترونیک همیشه اصلی بوده اند. این الهام خلاق آنهاست. نتیجه یک فضای منحصر به فرد است که ترکیبی از روش های ساخت دیجیتال لبه با تکنیک های سنتی artisanal برای ایجاد یک دنیای همهجانبه با پالس و ریتم خود است که ادای احترام به موسیقی اصلی پر جنب و جوش DC می کند.

فضای داخلی تجاری

Nest

فضای داخلی تجاری طبقه توسط دو متخصص منحصر به فرد - طرفداران و معماران مشترک است که خواستار سفارشات سلسله مراتبی متنوع هستند. انتخاب و جزئیات عناصر کوششی برای حفظ نگاه کلی زمینی ، خاکی و احیای هنر محلی و مصالح ساختمانی بود. مخلوط و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ، اندازه دهانه ها ، همه با فراخوانی آب و هوای محلی رانده شده اند تا یک محیط قابل قبول را مجدداً برانگیخته و شیوه های از دست رفته را در کنار هم ساختار عملی پایدار ایجاد کنند.

هتل

LiHao

هتل بازگشت به طبیعت ، ایستگاه فرهنگی شهر. یک سبک زندگی تصفیه شده ایجاد کنید. به طور انحصاری از آرام و ساکت لذت ببرید. هتل در منطقه شلوغ منطقه توسعه فناوری پیشرفته Baoding واقع شده است. این طراح با ایجاد تفریحی مجدد در محیط هتل ، معماری ، چشم انداز و فضای داخلی ، هتل تفریحی شهر را تعریف می کند تا یک فضای هتل پیچیده ، طبیعی و راحت ایجاد کند. بگذارید مسافران تجاری در سکوت احساس رونق کنند و یک اوقات فراغت نیم روزه را سرقت کنند.

دفاتر فروش

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

دفاتر فروش با سطح آب به عنوان آینه ، تصویر ارتفاعی از ساختمان تنظیم شده است. با مجسمه سازی و کاشت به عنوان عناصر ، علاقه آب از طریق تزئین شکل می گیرد. با کاشت شناور و تغییر فواره ها و چراغ های هنری ، علاقه ایجاد می شود. با آب به عنوان روح ، ترکیب هنر و عملکرد از طریق نقطه عطف فضا نتیجه می گیرد. استخر گسترده ای ، در آفتاب ، آب موج می زند ، شفاف و شفاف ، می درخشد ، از طریق آب روشن می تواند نگرش هر یک از کاشی ها را به وضوح مشاهده کند ، به نظر می رسد که به طور کلی ذهن انسان را نیز تمیز می کند.

مسکن چند واحدی

Best in Black

مسکن چند واحدی Best in Black یک پروژه است که هدف آن ایجاد نوع جدیدی از ساختمانهای مسکونی است. طراحی داخلی آپارتمان ها نمایانگر جلسات طراحی صنعتی با معماری مکزیک است ، مواد انتخاب شده برای ایجاد حس شگفتی در اماکن عمومی و نگاهی گرم به آپارتمان ها نشان می دهند که این برخلاف نمای تمیز و روان است. چهار نما به وضوح در یک قرارگیری تصادفی از فرم های بازی تتریس که دیوارها و پنجره های ساختمان را تشکیل می دهد الهام گرفته شده است ، اتمسفری با نور ایجاد می کند که راحتی را برای کاربر ایجاد می کند.