مجله طراحی
مجله طراحی
تایر تحول

T Razr

تایر تحول در آینده نزدیک ، شکوفایی توسعه حمل و نقل برقی درهاست. Maxxis به عنوان یک تولید کننده قطعات خودرو ، فکر می کند که چگونه می تواند یک سیستم هوشمند عملی را امکان پذیر کند که بتواند در این روند شرکت کند و حتی به تسریع آن کمک کند. T Razr یک تایر هوشمند است که برای نیاز تولید می شود. سنسورهای داخلی آن به طور فعال شرایط مختلف رانندگی را تشخیص می دهند و سیگنال های فعال برای تغییر تایر ارائه می دهند. آج های بزرگنمایی شده در پاسخ به سیگنال ، ناحیه تماس را دراز می کنند و بنابراین عملکرد کشش را بهبود می بخشند.

پیانوی ترکیبی لوکس

Exxeo

پیانوی ترکیبی لوکس EXXEO یک پیانوی ترکیبی زیبا برای فضاهای معاصر است. این شکل منحصر به فرد تجسم همجوشی سه بعدی از امواج صوتی است. مشتریان می توانند پیانو خود را به طور کامل تنظیم کنند تا به عنوان یک قطعه دکوراسیون هنری با محیط اطراف آن هماهنگ باشد. این پیانوی پیشرفته از مواد اگزوتیکی همچون فیبر کربن ، چرم پریمیوم اتومبیل و آلومینیوم درجه هوافضا ساخته شده است. سیستم بلندگوهای صوتی پیشرفته. دامنه پویای گسترده پیانوهای بزرگ را از طریق سیستم صدای بلندگو 200 وات و 9 بازسازی می کند. باتری داخلی داخلی این پیانو را قادر می سازد تا حداکثر 20 ساعت را با یک بار شارژ انجام دهد.

مجموعه مهمان نوازی

Serenity Suites

مجموعه مهمان نوازی Serenity Suites در نیکیتی ، محل سکونت سیتونیا در خالکیدیدی ، یونان واقع شده است. این مجموعه از سه واحد با بیست سوئیت و استخر تشکیل شده است. واحدهای ساختمانی ضمن ارائه منظره های بهینه به سمت دریا ، شکلی عمیق از افق فضایی را مشخص می کنند. استخر شنا هسته اصلی بین محل اقامت و امکانات عمومی است. مجموعه مهمان نوازی به عنوان پوسته ای برونگرا با کیفیت درونی ، یک نقطه عطف در منطقه محسوب می شود.

دستگاه ضدعفونی کننده Uv

Sun Waves

دستگاه ضدعفونی کننده Uv SunWaves یک ضدعفونی کننده است که می تواند میکروب ها، کپک ها، باکتری ها و ویروس ها را تنها در 8 ثانیه از بین ببرد. طراحی شده برای شکستن بار باکتری موجود بر روی سطوحی مانند فنجان قهوه یا نعلبکی. SunWaves با در نظر گرفتن مشکلات سال COVID-19 اختراع شد تا به شما کمک کند از حرکتی مانند نوشیدن چای در کافه با خیال راحت لذت ببرید. می توان از آن هم در محیط حرفه ای و هم در محیط خانه استفاده کرد زیرا با یک حرکت ساده در مدت زمان بسیار کوتاهی از طریق یک لامپ UV-C که عمر طولانی و حداقل نگهداری دارد، استریل می شود و همچنین به کاهش مواد دور ریختنی کمک می کند.

جایزه

Nagrada

جایزه این طرح به منظور کمک به عادی سازی زندگی در حین انزوا و ایجاد جایزه ویژه برای برندگان مسابقات آنلاین انجام شده است. طراحی جایزه نشان دهنده تبدیل یک پیاده به یک ملکه است، به عنوان تشخیص پیشرفت بازیکن در شطرنج. این جایزه از دو شکل تخت تشکیل شده است، ملکه و پیاده که به دلیل شکاف های باریکی که یک فنجان را تشکیل می دهند، درون یکدیگر قرار می گیرند. طراحی جایزه به لطف فولاد ضد زنگ بادوام است و برای حمل و نقل به برنده از طریق پست راحت است.

رخت آویز

Linap

رخت آویز این رخت آویز زیبا راه حل هایی را برای برخی از بزرگترین مشکلات ارائه می دهد - دشواری در قرار دادن لباس با یقه باریک، مشکل آویزان کردن لباس زیر و دوام. الهام بخش طراحی از گیره کاغذ است که پیوسته و بادوام است و شکل گیری نهایی و انتخاب متریال به دلیل حل این مشکلات بوده است. نتیجه یک محصول عالی است که زندگی روزمره کاربر نهایی را تسهیل می کند و همچنین یک لوازم جانبی زیبا برای یک فروشگاه بوتیک است.