مجله طراحی
مجله طراحی
پشتیبانی از کمپین و فروش

Target

پشتیبانی از کمپین و فروش در سال 2020، Brainartist یک کمپین متقابل رسانه ای را برای مشتری Steitz Secura راه اندازی کرد تا مشتریان جدید را به دست آورد: با یک پیام کاملاً فردی به عنوان یک کمپین پوستر هدفمند تا حد امکان نزدیک به دروازه های مشتریان بالقوه و یک پست شخصی با کفش منطبق از مجموعه فعلی زمانی که گیرنده با نیروی فروش قرار ملاقات می گذارد، همتای مشابه را دریافت می کند. هدف از این کمپین این بود که Steitz Secura و شرکت "همسان" را به عنوان یک جفت کامل به نمایش بگذارند. Brainartist کمپین بسیار موفقی را توسعه داد.

نقلیه

Cerberus

نقلیه پیشرفت های قابل توجهی در طراحی موتور برای وسایل نقلیه آینده مورد نظر است. با این حال، دو مشکل وجود دارد: احتراق کارآمد و کاربر پسند. این شامل ملاحظات لرزش، هندلینگ خودرو، در دسترس بودن سوخت، میانگین سرعت پیستون، استقامت، روغن کاری موتور، گشتاور میل لنگ، و سادگی و قابلیت اطمینان سیستم است. این افشا یک موتور 4 زمانه نوآورانه را توصیف می کند که به طور همزمان قابلیت اطمینان، کارایی و انتشار کم را در یک طراحی واحد ارائه می دهد.

اسباب بازی چوبی

Cubecor

اسباب بازی چوبی Cubecor یک اسباب بازی ساده و در عین حال پیچیده است که قدرت تفکر و خلاقیت کودکان را به چالش می کشد و آنها را با رنگ ها و یراق آلات ساده، مکمل و کاربردی آشنا می کند. با چسباندن مکعب های کوچک به یکدیگر مجموعه کامل می شود. انواع اتصالات آسان از جمله آهنربا، Velcro و پین در قطعات استفاده می شود. پیدا کردن اتصالات و اتصال آنها به یکدیگر، مکعب را کامل می کند. همچنین درک سه بعدی آنها را با متقاعد کردن کودک برای تکمیل یک جلد ساده و آشنا تقویت می کند.

آباژور

Bellda

آباژور یک آباژور آویزان با قابلیت نصب آسان که به سادگی روی هر لامپی بدون نیاز به هیچ ابزار یا تخصص الکتریکی قرار می گیرد. طراحی محصولات به کاربر این امکان را می دهد که به سادگی آن را بپوشد و از روی لامپ خارج کند بدون اینکه تلاش زیادی برای ایجاد یک منبع روشنایی بصری دلپذیر در یک محل اقامتی مقرون به صرفه یا موقت ایجاد کند. از آنجایی که کارایی این محصول به صورت جاسازی شده است، هزینه تولید مشابه یک گلدان پلاستیکی معمولی است. امکان شخصی سازی به سلیقه کاربر با رنگ آمیزی یا افزودن هر گونه عناصر تزئینی، شخصیتی منحصر به فرد ایجاد می کند.

مواد بازاریابی رویداد

Artificial Intelligence In Design

مواد بازاریابی رویداد طراحی گرافیکی نمایشی بصری از چگونگی تبدیل شدن هوش مصنوعی به متحد برای طراحان در آینده نزدیک ارائه می دهد. این اطلاعات بینش‌هایی در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی می‌تواند به شخصی‌سازی تجربه برای مصرف‌کننده کمک کند و اینکه چگونه خلاقیت در تلاقی هنر، علم، مهندسی و طراحی قرار می‌گیرد، ارائه می‌کند. کنفرانس هوش مصنوعی در طراحی گرافیک یک رویداد 3 روزه در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا در ماه نوامبر است. هر روز یک کارگاه طراحی برگزار می شود که از سخنرانان مختلف صحبت می شود.

ارتباط بصری

Finding Your Focus

ارتباط بصری هدف طراح نمایش یک مفهوم بصری است که یک سیستم مفهومی و تایپی را نشان می دهد. بنابراین ترکیب شامل واژگان خاص، اندازه گیری های دقیق و مشخصات مرکزی است که طراح به خوبی در نظر گرفته است. همچنین، هدف طراح ایجاد یک سلسله مراتب تایپوگرافی واضح برای ایجاد و حرکت به ترتیبی است که مخاطبان اطلاعات را از طرح دریافت می کنند.