مجله طراحی
مجله طراحی
لباس

Nyx's Arc

لباس هنگامی که نور از سطح ویندوز با سطح ریز و درشتی عبور می کند ، سطح نورپردازی زیبایی شناسی ، نورپردازی را به وجود می آورد تا افراد را در هنگام ورود به اتاق وقتی مرموز و آرام ذهن می کند ، به عنوان Nyx با اسرارآمیز و ساکت ، استفاده از پارچه های چند لایه و پیچاندن چنین تعبیر زیبایی.

گردنبند

Extravaganza

گردنبند یک کولی زیبا با الهام از روف ها ، تزئینات گردن باستانی که می توانید در بسیاری از نقاشی های زیبای قرن شانزدهم و شانزدهم مشاهده کنید. مشخص شده با طراحی مدرن و مدرن ، ساده کردن سبک معمولی روفس در تلاش برای ساختن مدرن و امروزی. جلوه ای پیشرفته که زیبایی خاصی را به لباس پوشنده می بخشد ، استفاده از رنگ های سیاه و سفید باعث می شود تعدد ترکیبات با طراحی مدرن و خالص امکان پذیر باشد. گردنبند یک تکه ، انعطاف پذیر و سبک است. یک ماده غیر قیمتی بلکه با طراحی چشمگیر و پر جنب و جوش که باعث می شود این خانه دار فقط یک جواهر نباشد بلکه یک تزئین بدنه جدید است.

گوشواره

Eclipse Hoop Earrings

گوشواره یک پدیده وجود دارد که به طور مداوم رفتارهای ما را دستگیر می کند و ما را در مسیرهای ما متوقف می کند. پدیده اخترشناسی یک خورشیدگرفتگی را از همان سنین اولیه بشریت به خود جلب کرده است. از تاریک شدن ناگهانی آسمان و لکه دار شدن از خورشید سایه طولانی ترس ، ظن و تعجب بر خیالات ریخته است طبیعت خیره کننده ماه گرفتگی خورشید جلوه ای ماندگار را برای همه ما به جا می گذارد. گوشواره های حلقوی الماس طلای سفید 18K با الهام از گرفتگی خورشید 2012 الهام گرفته شده است. این طرح سعی دارد طبیعت و زیبایی مرموز خورشید و ماه را به تصویر بکشد.

کفش های لوکس

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

کفش های لوکس خط "جواهرات صندل / شکل" ، به نام "توطئه" ، جیانلوکا تامبورینی در سال 2010 تاسیس شد. کفش های توطئه بدون زحمت تکنولوژی و زیبایی شناسی را با هم ترکیب می کنند. پاشنه ها و پاشنه ها از موادی مانند آلومینیوم سبک و تیتانیوم ساخته شده اند که به شکل های مجسمه ای ریخته می شوند. سیلوت کفش پس از آن با سنگهای نیمه قیمتی و سایر تزئینات برجسته برجسته می شود. با تکنولوژی بالا و مواد برش ، یک مجسمه مدرن را شکل می دهد ، به شکل یک صندل ، اما در جایی که لمس و تجربه استادان ماهر ایتالیایی هنوز دیده می شود.

سنجاق سینه

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

سنجاق سینه شخصیت و شکل خارجی یک موضوع باعث می شود تا طراحی جدیدی از یک تزئین تغییر کند. در طبیعت پر جنب و جوش یک دوره به دوره دیگری تغییر می کند. بهار دنبال زمستان است و صبح بعد از شب. رنگ ها و همچنین جو تغییر می کنند. این اصل جایگزینی ، تناوب تصاویر به آراستگی های «آسیا دگرگونی» ، مجموعه ای منتقل می شود ، مجموعه ای که در آن دو حالت مختلف ، دو تصویر غیرقابل تصور در یک شی منعکس می شود. عناصر متحرک ساخت و ساز باعث تغییر شخصیت و ظاهر تزئین می شوند.

ساعت آنالوگ

Kaari

ساعت آنالوگ این طرح مبتنی بر یک مکانیزم آنالوگ 24 ساعته ایستاده (دستی نیم ساعته دستی) است. این طرح با دو برش قالب قوس ارائه شده است. از طریق آنها ، دست و ساعت چرخش دیده می شود. دست ساعت (دیسک) به دو بخش از رنگ های مختلف تقسیم می شود که با چرخش ، بسته به رنگی که شروع به مشاهده می کند ، زمان AM یا PM را نشان می دهد. دست دقیقه از طریق قوس شعاع بزرگتر قابل مشاهده است و مشخص می کند که کدام شکاف دقیقه با شماره گیری های 30 تا 30 دقیقه ای (واقع در شعاع داخلی قوس) و شکاف 30-60 دقیقه (واقع در شعاع بیرونی) مطابقت دارد.