مجله طراحی
مجله طراحی
فضای چند تجاری

La Moitie

فضای چند تجاری نام پروژه La Moitie از ترجمه فرانسوی نیمی سرچشمه گرفته است ، و طراحی آن به خوبی بیانگر تعادل بین عناصر مخالف است: مربع و دایره ، نور و تاریک. با توجه به فضای محدود ، تیم سعی در ایجاد ارتباط و تقسیم بین دو منطقه خرده فروشی جداگانه با استفاده از دو رنگ متضاد داشت. در حالی که مرز بین فضای صورتی و سیاه مشخص نیست ، اما در دیدگاههای مختلف نیز مبهم است. یک راه پله مارپیچ ، نیم صورتی و نیمه سیاه ، در مرکز فروشگاه قرار گرفته و فراهم می کند.

مرکز زیبایی پزشکی

LaPuro

مرکز زیبایی پزشکی طراحی بیش از زیبایی شناسی خوب است. این روش استفاده از فضا است. مرکز پزشکی یکپارچه فرم و عملکرد دارد. درک خواسته های کاربران و به آنها تجربه تمام لمس های ظریف موجود در محیط اطراف را که احساس آرامش و احساس دلسردی می کنند ، دهید. طراحی و سیستم فناوری جدید راه حلهایی را برای کاربر فراهم کرده و مدیریت آن آسان است. با توجه به بهداشت ، رفاه و پزشکی ، این مرکز مواد سازگار با محیط زیست را اتخاذ کرده و روند ساخت و ساز را تحت نظر دارد. همه عناصر در طراحی جایی که واقعاً مناسب کاربران باشد ، یکپارچه شده اند.

طراحی معماری خانه

Bienville

طراحی معماری خانه تدارکات این خانواده شاغل ، آنها را ملزم به مدت طولانی در منازل خود می کرد که علاوه بر کار و مدرسه ، سلامتی آنها را مختل می کرد. آنها مانند بسیاری از خانواده ها شروع به تامل کردند ، چه حرکت به حومه ، تبادل مجاورت با امکانات شهری برای یک حیاط خلوت بزرگتر برای افزایش دسترسی به فضای باز لازم بود. آنها به جای دور شدن از راه ، تصمیم گرفتند خانه جدیدی بنا كنند كه تجدید نظر در مورد محدودیت های زندگی در خانه در یك قطعه شهری كوچك باشد. اصل سازماندهی این پروژه ایجاد هرچه بیشتر دسترسی در فضای باز از مناطق عمومی بود.

نمازخانه عروسی

Cloud of Luster

نمازخانه عروسی Cloud of luster یک نمازخانه عروسی است که در داخل یک سالن مراسم عروسی در شهر هیمجی ژاپن واقع شده است. در این طرح سعی شده است که روح مراسم مدرن عروسی به فضای فیزیکی تبدیل شود. این کلیسا به رنگ سفید است ، یک شکل ابر تقریباً به طور کامل در شیشه ای خمیده پوشیده شده است که آن را به باغ و حوضچه آب اطراف آن باز کرده است. ستون ها در بالای سرما قرار دارند مانند سرهایی که به راحتی آنها را به سقف حداقلی وصل می کنند. طناب نمازخانه در سمت حوضه ، منحنی های بیشربولیکی است که به کل ساختار اجازه می دهد تا گویی روی آب شناور است و سبکی آن را برجسته می کند.

توزیع داروخانه

The Cutting Edge

توزیع داروخانه برش Edge یک داروخانه توزیع کننده مربوط به بیمارستان عمومی همجوار Daiichi در شهر Himeji ، ژاپن است. در این نوع داروخانه ها مشتری از نظر نوع خرده فروشی به محصولات مستقیم دسترسی ندارد. در عوض داروهای وی پس از ارائه نسخه پزشکی توسط داروساز در حیاط خانه تهیه می شوند. این ساختمان جدید برای معرفی تصویر بیمارستان با معرفی تصویر تیز و تیز مطابق با یک فناوری پیشرفته پزشکی طراحی شده است. این نتیجه در یک فضای مینیمالیستی اما کاملاً کاربردی سفید ایجاد می کند.

فروشگاه گل سرسبد

WADA Sports

فروشگاه گل سرسبد به مناسبت سی امین سالگرد خود ، WADA Sports در حال بازگشت به یک دفتر مرکزی و فروشگاه های پرچمدار تازه ساخته است. در داخل مغازه یک سازه غول پیکر فلزی بیضوی قرار دارد که از ساختمان پشتیبانی می کند. زیر ساختار بیضوی ، محصولات راکت در یک لامپ مخصوص طراحی شده تراز شده اند. راکت ها به صورت سری تنظیم می شوند و به راحتی یکی یکی به راحتی قابل دستیابی است. در بالا ، شکل بیضوی به عنوان نمایشگر انواع راکت های پرنعمت و پرنعمت و مدرن با ارزش از سراسر کشور جمع آوری شده و فضای داخلی مغازه به موزه راکت تبدیل می شود.