مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Stocker

صندلی Stocker یک همجوشی بین مدفوع و صندلی است. صندلی های چوبی قابل انعطاف پذیر برای امکانات خصوصی و نیمه رسمی مناسب است. شکل بیانگر آن زیبایی چوب های محلی را تأکید می کند. طراحی و ساخت و ساز پیچیده آن را با ضخامت مواد 8 میلی متر از چوب 100٪ جامد قادر می سازد تا یک ماده مستحکم اما سبک با وزن فقط 2300 گرم ایجاد کند. ساخت و ساز جمع و جور استکر اجازه می دهد تا فضای ذخیره سازی صرفه جویی شود. بر روی هم قرار گرفته ، به راحتی قابل ذخیره است و به دلیل طراحی خلاقانه خود ، Stocker را می توان به طور کامل زیر یک میز فشار داد.

نام پروژه : Stocker, نام طراحان : Matthias Scherzinger, نام مشتری : FREUDWERK.

Stocker صندلی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.