مجله طراحی
مجله طراحی
هویت برند

SATA | BIA - Blue Islands Açor

هویت برند BIA یک نماد پرنده محلی از اقیانوس اطلس است ، که به افکار و رویاها بر سر کشورها پرواز می کند ، یک خلبان طبیعت که مردم ، خاطرات ، تجارت و شرکت ها را حمل می کند. در SATA ، BIA همیشه در یک چالش آتلیه ، نماد اتحادیه نه جزایر مجمع الجزایر خواهد بود: نام آزورها را به جهانیان ببرید و جهانیان را به آزورها برسانید. BIA - جزایر آبی Açor - پرنده ای از طغیان دوباره نوآوری ، مستطیل ، با الهام از آینده شناسی نمونه های اولیه ، ساخته شده بر روی کد ژنتیکی منحصر به فرد خود ، به اندازه نامتقارن ، مجزا و رنگی به عنوان نه جزیره آزورها.

مجله تعاملی دیجیتال

DesignSoul Digital Magazine

مجله تعاملی دیجیتال Filli Boya Design Soul Magazine اهمیت رنگ ها در زندگی ما را برای خوانندگان آن به روشی متفاوت و لذت بخش توضیح می دهد. محتوای Design Soul شامل طیف گسترده ای از مد تا هنر است. از دکوراسیون گرفته تا مراقبت شخصی از ورزش گرفته تا فناوری و حتی از غذا و نوشیدنی گرفته تا کتاب. علاوه بر پرتره های معروف و جالب ، تجزیه و تحلیل ، آخرین فن آوری و مصاحبه ها ، این مجله همچنین شامل مطالب جالب ، فیلم ها و موسیقی نیز می باشد. Filli Boya Design Soul Magazine به صورت سه ماهه در iPad ، iPhone و Android منتشر می شود.

سیگار / سطل آدامس

Smartstreets-Smartbin™

سیگار / سطل آدامس چند سطل انحصاری با قابلیت های منحصر به فرد ، Smartbin infrastructure زیرساخت های خیابانی موجود را به عنوان یک دوقلو ، پشت به پشت به هر اندازه یا شکل پست چراغ یا پست علامت ، یا در قالب انفرادی بر روی دیوارها ، نرده ها و تخته سنگ تکمیل می کند. این مقدار جدید و غیرمنتظره ای غیر منتظره از دارایی های خیابان های موجود را ایجاد می کند تا شبکه هایی از سطل راحت و قابل پیش بینی سیگار و آدامس را که همیشه در دسترس هستند ، ایجاد کنید ، بدون آنکه به صحنه خیابان بیافزایید. Smartbin در حال تغییر مراقبت های خیابانی در شهرهای جهان با ایجاد پاسخی مؤثر به بستر سیگار و لثه است.

وب سایت

Illusion

وب سایت مجله Scene 360 در سال 2008 Illusion را راه اندازی کرد و با بیش از 40 میلیون بازدید ، به سرعت موفق ترین پروژه خود شد. این وب سایت به ارائه خلاقیت های شگفت انگیز در هنر ، طراحی و فیلم اختصاص داده شده است. از خال کوبی هایپررئالیستی گرفته تا عکس های خیره کننده از منظره ، انتخاب پست ها اغلب خوانندگان را مجبور به گفتن "WOW!"

جعبه هدیه

Jack Daniel's

جعبه هدیه جعبه هدیه لوکس برای ویسکی تنسی جک دانیل نه تنها یک جعبه معمولی شامل یک بطری در داخل است. این بسته ساخت و ساز منحصر به فرد برای ویژگی طراحی عالی بلکه همچنین برای تهیه بطری ایمن در همان زمان توسعه داده شد. با تشکر از ویندوزهای بزرگ بزرگ که می توانیم در کل کادر مشاهده کنیم. نور مستقیماً از طریق جعبه ، رنگ اصلی ویسکی و خلوص محصول را برجسته می کند. اگرچه دو طرف جعبه باز است ، اما سختی پیچشی بسیار عالی است. جعبه هدیه کاملاً از مقوا ساخته شده است و با مهر و موم گرم و عناصر نقش برجسته ای روکش شده است.

قفسه سینه کشو

Labyrinth

قفسه سینه کشو Labyrinth by ArteNemus سینه ای از زیر شلواری است که شکل معماری آن توسط مسیر پر پیچ و خم آن که از یاد خیابان های یک شهر است یادآور می شود. مفهوم قابل توجه و مکانیسم کشوها طرح کلی عدم تحقق آن را تکمیل می کند. رنگ های متضاد از روکش افرا و سیاه و آبنوس و همچنین کاردستی با کیفیت بالا ، ظاهر منحصر به فرد Labyrinth را نشان می دهد.