مجله طراحی
مجله طراحی
مفهوم بسته بندی

Faberlic Supplements

مفهوم بسته بندی در دنیای مدرن ، مردم دائما در معرض اثرات تهاجمی عوامل منفی خارجی قرار دارند. اکولوژی بد ، شلوغ بودن ریتم زندگی در megalopolises یا استرس منجر به افزایش بارهای بدن می شود. برای عادی سازی و بهبود وضعیت عملکردی بدن ، از مکمل ها استفاده می شود. استعاره اصلی این پروژه به نمودار بهبود وضعیت بهزیستی فرد با استفاده از مکمل ها تبدیل شده است. همچنین ، عنصر اصلی گرافیکی شکل حرف F - حرف اول را با نام تجاری تکرار می کند.

نام پروژه : Faberlic Supplements, نام طراحان : Dmitry Kultygin, نام مشتری : Dmitry Kultygin.

Faberlic Supplements مفهوم بسته بندی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.