مجله طراحی
مجله طراحی
کمد مجموعه شام

Baan

کمد مجموعه شام "baan" نوعی از کمد است که به طور خاص به منظور استفاده از شام طراحی شده است. این ظاهر منحصر به فرد و قدرت آن روایتی است که با عملکرد مرتبط است. چندین ویژگی متمایز از سیستم های کابینت وجود دارد. کارکردها و ویژگی های مختلف کمد که به صورت داستانی مانند درج کارد و چنگال و جعبه بافت ها از هم جدا می شوند توسط شومینه و دودکش نمایش داده می شوند. علاوه بر این ، شیشه های شراب توسط لوستر نشان داده شده و قفسه ظرف به وسیله پله نمادی می شود. چهار مؤلفه اصلی خانه وجود دارد که از آنها ایده های روایی است.

نام پروژه : Baan, نام طراحان : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, نام مشتری : Partly Cloudy Studio.

Baan کمد مجموعه شام

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.