مجله طراحی
مجله طراحی
خانه

Dezanove

خانه الهام این معمار از چوب بهبود یافته اکالیپتوس "bateas" گرفته شده است. این سکوهای تولید صدف در رودخانه و تشکیل صنعت محلی بسیار مهم در "Ria da Arousa" اسپانیا است. از چوب اکالیپتوس در این سکوها استفاده می شود و پسوندهای این درخت در منطقه وجود دارد. سن چوب پنهان نیست و از چهره های مختلف بیرونی و درونی چوب برای ایجاد احساسات مختلف استفاده می شود. خانه سعی می کند سنت محیط اطراف را قرض کند و از طریق داستانی که در طراحی و جزئیات گفته شده است ، آنها را آشکار سازد.

نام پروژه : Dezanove, نام طراحان : iñaki leite, نام مشتری : YourArchitectLondon.

Dezanove خانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.