مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Xin Ming Yuen

رستوران ورودی یک رژه از مواد ، ساختارها و رنگهای متضاد است. منطقه پذیرایی فضایی از آرامش است. الگوهای مشکوک با تزئینات بازیگوش روبرو می شوند. پشت یک منطقه نوار پویا در یک زمینه استراحت است. چراغهای LED با الگوی چینی سنتی ، چینی باعث می شود حس آینده گرایی به وجود بیاید. گذر از یک شبدر بام با ظرافت آراسته محل ناهار خوری است. تزئین شده با تصاویر گل ، کربوهیدرات ماهی ، صفحه های شیشه ای آغشته به رنگ و کابینت گیاهان دارویی باستانی Bai Zi ، یک سفر تصویری در طول زمان و یادگارهای فرهنگی در مد است.

نام پروژه : Xin Ming Yuen, نام طراحان : Monique Lee, نام مشتری : Xin Ming Yuen.

Xin Ming Yuen رستوران

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.