مجله طراحی
مجله طراحی
دیفیوزر رایحه

Magic stone

دیفیوزر رایحه Magic Stone بسیار بیشتر از یک لوازم خانگی است ، قادر به ایجاد یک فضای جادویی است. شکل آن از طبیعت الهام گرفته است ، به یک سنگ فکر می کند ، که از آب یک رودخانه صاف شده است. عنصر آب به صورت نمادین با موجی نمایش داده می شود که قسمت بالایی را از بدن تحتانی جدا می کند. آب عنصر اصلی این محصول است که از طریق اولتراسوند آب و روغن معطر را اتمی می کند و یک بخار سرد ایجاد می کند. موتیف موج ، برای ایجاد جو از طریق چراغ LED است که هموار رنگ ها را تغییر می دهد. دکمه ظرفیت را کنترل می کنید که همه عملکردها را کنترل می کند.

اسباب بازی ها

Minimals

اسباب بازی ها Minimals یک خط شایان ستایش از حیوانات مدولار است که با استفاده از پالت رنگ اولیه و اشکال هندسی مشخص می شود. این نام ، در یک زمان ، از کلمه "مینیمالیسم" و انقباض "حیوانات کوچک" گرفته شده است. مطمئناً ، آنها با از بین بردن تمام اشکال ، ویژگی ها و مفاهیم غیر ضروری ، قصد دارند ذات اسباب بازی را در معرض نمایش بگذارند. آنها در کنار هم ، یک پانتون از رنگ ها ، حیوانات ، لباس ها و آرکی تایپ ها ایجاد می کنند و افراد را ترغیب می کنند شخصیتی را که خودشان را با خودشان انتخاب می کنند انتخاب کنند.

بلندگوی بی سیم

Saxound

بلندگوی بی سیم Saxound یک مفهوم منحصر به فرد است که از برخی از سخنرانان پیشرو در جهان الهام گرفته است. این تلفیقی از بهترین نوآوری است که قبلاً چند سال پیش با ترکیبی از نوآوری های ما ساخته شده است ، بنابراین تجربه ای جدید را برای آن ایجاد می کند. People.The اصلی Saxound شکل استوانه ای و مونتاژ نخ است. ابعاد Saxound از دیسک کامپکت معمولی به قطر 13 سانتیمتر و ارتفاع 9.5 سانتی متر الهام گرفته شده است که می تواند با یک دست جابجا شود. از دو 1 تشکیل شده است "صدای جیر جیر ، دو راننده وسط 2" و رادیاتور باس در چنین فاکتور شکل کوچکی قرار گرفته اند.

صندلی

DARYA

صندلی در واقع این صندلی از یک دختر نوجوان زیبا ، یک دختر زیبا و بازیگوش که تبار ، ظریف و در عین حال آرام است الهام گرفته است! با بازو و پاهای طولانی تن. این صندلی است که من با عشق طراحی کردم و همه آن حک شده است. نام آن دختر "داریا" است.

هدفون بلوتوث

Bluetrek Titanium +

هدفون بلوتوث این هدست جدید "تیتانیوم +" از Bluetrek ، در طراحی شیک به پایان رسید که نمادی از "رسیدن" (لوله رونق از قطعه گوش حلقوی است) ، ساخته شده در یک ماده با دوام - آلیاژ آلومینیوم فلزی ، و مهمتر از همه ، این قابلیت را دارد. برای پخش سیگنال صوتی از آخرین دستگاههای هوشمند. ویژگی شارژ سریع اجازه می دهد مکالمه شما در یک لحظه گسترش یابد. ثبت اختراع در انتظار تعویض قرار دادن باتری این امکان را فراهم می آورد که تعادل وزنی موجود در هدست باعث راحتی راحتی استفاده شود.

میکسر حوضه شیر آب

Straw

میکسر حوضه شیر آب طراحی میکسر حوضه ی شیرینی Straw با الهام از فرم های توپی از نی های نوشیدنی جوان و سرگرم کننده که همراه با یک نوشیدنی با طراوت در تابستان یا نوشیدنی گرم در زمستان همراه هستند. با این پروژه می خواستیم به طور هم زمان شیئی از طراحی معاصر ، مهیج و سرگرم کننده ایجاد کنیم. با فرض حوضه به عنوان یک ظرف ، ایده اولیه برای تأکید بر شیر آب به عنوان عنصر تماس با کاربر ، درست مانند کاه های نوشیدنی ، نقطه تماس یک نوشیدنی است.