مجله طراحی
مجله طراحی
خانه

Santos

خانه با استفاده از چوب به عنوان عنصر اصلی سازنده ، خانه دو سطح خود را در بخش جابجا می کند و یک سقف لعاب دار ایجاد می کند تا با متن یکپارچه شود و اجازه ورود نور طبیعی را بدهد. فضای دوبل رابطه بین طبقه همکف ، طبقه فوقانی و چشم انداز را بیان می کند. یک سقف فلزی بر روی چراغ قوه پرواز می کند ، و از آن در برابر بروز آفتاب غربی محافظت می کند و به طور رسمی حجم را بازسازی می کند ، و چشم انداز محیط طبیعی را قاب می کند. این برنامه با قرار دادن مصارف عمومی در طبقه همکف و مصارف خصوصی در طبقه فوقانی بیان شده است.

مبلمان به علاوه فن

Brise Table

مبلمان به علاوه فن Table Brise با احساس مسئولیت برای تغییر اوضاع و تمایل به استفاده از پنکه ها به جای تهویه هوا طراحی شده است. به جای اینکه وزش باد شدید ، با گردش هوا حتی پس از خاموش کردن سیستم تهویه هوا ، احساس خنک شدن بیشتر شود. با استفاده از Brise Table ، کاربران می توانند نسیم خود را دریافت کرده و همزمان به عنوان یک میز جانبی از آن استفاده کنند. همچنین ، محیط را به خوبی نفوذ می کند و باعث زیبایی فضا می شود.

عنوان افتتاحیه

Pop Up Magazine

عنوان افتتاحیه این پروژه سفری بود برای کشف موضوعات Escape (موضوع برای 2019) به صورت انتزاعی و روان ، تغییرات ، چیزهای جدید و پیامدهای ناشی از آن را نشان داد. تمام تصاویر تمیز و راحت برای تماشای ، برخلاف واقعیت ناراحت کننده از عمل فرار است. طراحی به طور مداوم در حال تغییر است و اشکال شکل یافته در انیمیشن بیانگر عمل بازخوانی است که ناشی از نوعی موقعیت است. فرار معانی مختلف ، تفسیرها دارد و نقطه نظر از بازیگوش تا جدی متفاوت است.

انگشتر ساختاری

Spatial

انگشتر ساختاری این طرح شامل یک سازه قاب فلزی است که دراویش به گونه ای در آن نگه داشته شده است که بر سنگ و همچنین ساختار قاب فلزی تأکید دارد. این سازه کاملاً باز است و اطمینان حاصل می کند که این سنگ ستاره طراحی است. فرم نامنظم druzy و توپ های فلزی که سازه را در کنار هم نگه می دارند ، کمی نرمی را در طراحی به ارمغان می آورد. جسور ، مبهم و پوشیدنی است.

تبلیغات

Insect Sculptures

تبلیغات هر قطعه دست ساخته شده بود تا مجسمه هایی از حشرات را با الهام از محیط و غذاهایی که می خورند ایجاد کند. این اثر هنری به عنوان فراخوانی برای اقدام از طریق وب سایت Doom مورد استفاده قرار گرفت و آفات خانگی خاص را نیز شناسایی کرد. عناصر مورد استفاده برای این مجسمه ها از حیاط های آشغال ، زباله ها ، بستر رودخانه ها و بازارهای فوق العاده گرفته شده است. پس از جمع آوری هر حشره ، آنها در فتوشاپ عکس گرفته و روتوش شدند.

بستنی

Sister's

بستنی این بسته بندی برای شرکت بستنی سیستر طراحی شده است. تیم طراحی سعی کرده است از سه خانم که یادآور سازندگان این محصول هستند ، در قالب رنگهای شاد که از طعم هر بستنی به دست می آید استفاده کند. در هر طعم طراحی ، شکل pf بستنی به عنوان موی کاراکتر استفاده می شود ، که تصویری جالب و جدید از بسته بندی بستنی ارائه می دهد. این طرح در شکل جدید خود مورد توجه بسیاری از رقبا قرار گرفته و فروش بالایی نیز داشته است. در این طرح سعی شده است که بسته بندی اصلی و خلاق ایجاد شود.