مجله طراحی
مجله طراحی
آویز

Taq Kasra

آویز طاق کسرا که به معنی قوس کسرا است ، یادداشت پادشاهی ساسانی است که هم اکنون در عراق است. این آویز با الهام از هندسه Taq kasra و بزرگی حاکمیتهای سابق که در ساختار و ذهنیت آنها بوده است ، در این روش معماری برای ساخت این اخلاق به کار رفته است. مهمترین ویژگی آن طراحی مدرن است که آن را به یک قطعه با نمای مجزا تبدیل کرده است به طوری که نمای جانبی را به نظر می رسد مانند یک تونل و سوژه گرایی را به ارمغان می آورد و نمای جلوی آن را به یک فضای قوسی تبدیل کرده است.

میز قهوه

Planck

میز قهوه این میز از تکه های مختلف تخته سه لا ساخته شده است که تحت فشار به هم چسبیده اند. سطوح ماسه ای ماسه ای و لاک شده و با لاک مات و بسیار قوی ساخته شده اند. 2 سطح وجود دارد - از آنجا که داخل جدول توخالی است - که برای قرار دادن مجلات یا پلاک ها بسیار کاربردی است. در زیر میز ساخته شده در چرخ های گلوله وجود دارد. بنابراین فاصله بین کف و میز بسیار اندک است ، اما در عین حال ، جابجایی آن نیز آسان است. نحوه استفاده از تخته سه لا (عمودی) آن را بسیار قوی می کند.

سالن تجاری

Rublev

سالن تجاری طراحی سالن از ساختگرایی روسیه ، برج تاتلین و فرهنگ روسی الهام گرفته شده است. از برج های اتحادیه ای به عنوان چشمگیر در سالن استفاده می شود ، این کار برای ایجاد فضاهای مختلف در منطقه سالن به عنوان نوعی منطقه بندی خاص است. به دلیل گنبدهای گرد به شکل اتاق استراحت یک منطقه راحت با مناطق مختلف با ظرفیت کلی 460 صندلی است. این منطقه با نوع صندلی های مختلف ، برای ناهار خوری دیده می شود. کار کردن؛ آسایش و آرامش گنبدهای نور دور که در سقف شکل یافته موج دار قرار گرفته اند دارای نورپردازی پویا هستند که در طول روز تغییر می کند.

خانه مسکونی

SV Villa

خانه مسکونی فرضیه SV Villa برای زندگی در شهری با امتیازات حومه شهر و همچنین طراحی مدرن است. این سایت با نماهای غیرقابل مقایسه از شهر بارسلونا ، کوه Montjuic و دریای مدیترانه در پس زمینه ، شرایط روشنایی غیرمعمول را ایجاد می کند. این خانه ضمن حفظ سطح بسیار بالایی از زیبایی شناسی ، روی مواد محلی و روشهای تولید سنتی متمرکز است. این خانه ای است که از سایت خود دارای حساسیت و احترام است

کوکتل های بسته بندی شده

Boho Ras

کوکتل های بسته بندی شده Boho Ras کوکتل های بسته بندی شده ای را با بهترین ارواح محلی هند به فروش می رساند. این محصول دارای یک پرچم Bohemian است که سبک زندگی غیر متعارف هنری را به تصویر می کشد و تصاویری از این محصول تصویر انتزاعی از وزوز است که مصرف کننده پس از نوشیدن کوکتل بدست می آورد. این شرکت کاملاً موفق شده است به جایی برسد که در آن Global و Local با هم ملاقات کنند ، جایی که آنها می توانند گلوبال vibe را برای محصول ایجاد کنند. Boho Ras در بطری های 200 میلی لیتری و کوکتل های بسته بندی شده در بطری های 200 میلی لیتر و 750 میلی لیتر کوکتل های بسته بندی شده به فروش می رساند.

روبات مراقبت

Puro

روبات مراقبت هدف این طراح حل مشکلات در پرورش خانواده های سگ 1 نفره بوده است. اختلالات اضطرابی حیوانات سگ و مشکلات فیزیولوژیکی ریشه در طولانی مدت غیبت سرپرستان دارد. به دلیل فضای کم زندگی خود ، سرایداران محیط زندگی را با حیوانات همراه همراه می کردند و باعث ایجاد مشکلات بهداشتی می شدند. با الهام از نقاط درد ، طراح با روبشی مراقبتی روبرو شد که 1. با پرتاب کردن رفتار ، با حیوانات همراه همراه بازی می کند و با آنها تعامل می کند ، 2. گرد و غبارها و خرده های آن را بعد از فعالیتهای داخل خانه تمیز می کند ، و 3. هنگام همراهی حیوانات همراه ، بو و مو را از بین می برد. باقی مانده.