مجله طراحی
مجله طراحی
چهار پایه

Ydin

چهار پایه چهار پایه Ydin ، بدون استفاده از ابزارهای ویژه ، به لطف یک سیستم اتصال ساده ، می توانید خودتان نصب کنید. 4 پای یکسان به هیچ وجه مشخص قرار نمی گیرند و صندلی بتونی ، به عنوان سنگ اصلی ، همه چیز را در جای خود نگه می دارد. پاها با چوب قراضه از تولید کننده پله ساخته می شوند ، به راحتی با استفاده از تکنیک های سنتی کار با چوب ساخته می شوند و در آخر روغن کاری می شوند. صندلی به راحتی در بتن UHP تقویت شده با الیاف ساخته شده است. تنها 5 قطعه جداشده برای بسته بندی تخت و آماده ارسال به مشتریان نهایی ، بحث دیگر پایداری است.

چرخ دستی پنیر سرد

Coq

چرخ دستی پنیر سرد پاتریک ساران چرخ دستی پنیر Coq را در سال 2012 ایجاد کرد. عجیب بودن این ماده نورد کنجکاوی شام را تحریک می کند ، اما اشتباه نکنید ، این در درجه اول یک ابزار کار است. این با استفاده از یک ساختار راش لاک الکل دار سبک شده که در بالای یک قلاب استوانه ای لاکی قرمز قرار دارد که می تواند در کنار آن آویزان شود برای آشکار کردن مجموعه پنیرهای بلوغ بدست می آید. پیشخدمت با استفاده از دسته برای انتقال سبد خرید ، باز کردن جعبه ، کشویی از صفحه به منظور ایجاد فضایی برای صفحه ، چرخاندن این دیسک برای برش بخش هایی از پنیر ، پیشخدمت می تواند روند را به کمی هنر عملکرد تبدیل کند.

واگن برقی کویری

Sweet Kit

واگن برقی کویری این ویترین موبایل برای سرو دسر در رستوران ها در سال 2016 ایجاد شد و آخرین قطعه در محدوده K است. طراحی شیرین کیت نیاز به ظرافت ، مانور پذیری ، حجم و شفافیت را برآورده می کند. مکانیسم بازشو بر اساس حلقه ای است که در اطراف دیسک شیشه ای اکریلیک می چرخد. دو حلقه راش قالب دار مسیر چرخش و همچنین دسته هایی برای باز کردن صفحه نمایش و حرکت چرخ دستی بر روی رستوران است. این ویژگی های یکپارچه به تنظیم صحنه برای سرویس و برجسته کردن محصولات نمایش داده شده کمک می کند.

سرویس نوشیدنی گرم با گیاهان تازه

Herbal Tea Garden

سرویس نوشیدنی گرم با گیاهان تازه پاتریک ساران در سال 2014 باغ چای گیاهی را به عنوان یک کالای منحصر به فرد برای Landmark Mandarin Oriental از هنگ کنگ در سال 2014 ایجاد کرد. مدیر پذیرایی یک واگن برقی می خواست که بتواند مراسم چای را انجام دهد. در این طرح از کدهایی استفاده شده است که توسط پاتریک ساران در چرخ دستی های سری K خود ، از جمله چرخ دستی پنیر KEZA و واگن برقی چند منظوره Km31 ، تحت تأثیر نقاشی چشم انداز چینی ، استفاده مجدد می کند.

واگن برقی شامپاین

BOQ

واگن برقی شامپاین BOQ یک واگن برقی یخ برای سرو شامپاین در پذیرایی است. از چوب ، فلز ، رزین و شیشه ساخته شده است. تقارن دایره ای اشیاء و مواد را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از طراحی سازمان می دهد. فلوت های استاندارد در داخل سوراخ ، سر به پایین ، زیر یک سینی رزین سفید قرار دارند که از گرد و غبار و شوک محافظت می شود. این ترکیب ، تقریباً گل دار ، میهمانان را دعوت می کند تا یک دایره تشکیل دهند تا نوشیدنی گرانبها را بچشید. اما اول از همه ، این یک لوازم جانبی مرحله مؤثر برای پیشخدمت است.

واگن برقی

Kali

واگن برقی این واگن برقی یکی از عناصر مجموعه طراحان K برای برند QUISO است. این چوب از چوب جامد زیبا ساخته شده است. طراحی محکم و جادار آن ، آن را برای سرو مشروبات الکلی در میز رستوران ها ایده آل می کند. برای ایمنی و ظرافت سرویس ، لیوان ها از یک بالشتک به حالت تعلیق در می آیند ، بطری ها توسط یک پوشش بدون لغزش بی حرکت می شوند ، چرخ های صنعتی دارای نورد نرم و بی صدا هستند.