مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه تلفن همراه

Akbank Mobile

برنامه تلفن همراه طراحی جدید برنامه Akbank Mobile چشم انداز جدیدی را از نظر تجربه بانکی اجتماعی ، هوشمند ، با آینده و پاداش ارائه می دهد. با طراحی منطقه شخصی در صفحه اصلی ، کاربران می توانند بینش های هوشمند را برای سهولت در زندگی مالی خود مشاهده کنند. همچنین ، با این رویکرد طراحی جدید ، معاملات بانکی سنتی با استفاده از تصاویری از ریزگردهای مخاطب ، جریانها و اقدامات ساده شده ، با زبان کاربران صحبت می کند.

تمرین بطری آب سیلیکونی

Happy Aquarius

تمرین بطری آب سیلیکونی Aquarius مبارک یک بطری آب چنگال ایمن و خوب برای همه سنین است. این یک شکل انحنای خنده دار و صاف طراحی شده است و ظاهر رنگ های دو طرفه چشم نواز دارد و حس جوانی ، پرانرژی و شیک را به شما نشان می دهد. ساخته شده توسط 100٪ سیلیکون از مواد غذایی قابل بازیافت ، دامنه دمای پایدار از 220 درجه است. C تا -40 درجه. C ، هیچ پلاستیک ساز جدا نشده و BPA رایگان است. پوشش سطح لمسی نرم ، احساس ابریشمی ، خوبی در نگه داشتن و گرفتن دارد. بهار بودن ، خاصیت ارتجاعی و ساختار توخالی باعث می شود تا بطری به عنوان گیر گیر و همچنین دمبل سبک وزن کار کند.

امکانات هتل

Marn

امکانات هتل با الهام گرفتن از میان وعده های تزئینی فرهنگ سنتی Tainan (شهری قدیمی در تایوان پر از میراث فرهنگی) ، با تبدیل آنها به مجموعه ای از امکانات هتل ، این سری از میان وعده های جشن همیشه به عنوان محلی شناخته شده به عنوان "Marn &" به معنای تحقق است. در فرهنگ چینی؛ کیک برنجی لاک پشت شکل به عنوان صابون دست و صابون ، کیک لوبیا به عنوان لوازم آرایش ، کوفته شیرین تان یوان به عنوان کرم دست و نان بخارپز & amp؛ کیک نان قهوه ای Tainan به عنوان مجموعه چای. میراث فرهنگی Tainan می تواند در سراسر جهان گسترده باشد زیرا هتل سکویی خوب برای ترویج فرهنگ محلی است.

مدفوع چند لایه بامبو

Kala

مدفوع چند لایه بامبو کالا ، مدفوع ساخته شده در بامبو چند لایه با یک مکانیسم قابل جمع شدن در محور مرکزی است. با استفاده از ساختار چتر روغنی کاغذ روغنی به عنوان الهام بخش ، نوار بامبو چند لایه با حرارت پخته می شد و در قالب چوب که به شکل خم شده بود ، لامپ های بامبو لایه دار شده و سادگی و جذابیت شرقی آن را نشان می دهد. جالب است که کشش ساختار بامبو چند لایه طراحی شده و مکانیسم قابل جمع شدن در محور مرکزی ، تعامل فرد هنگام نشستن روی مدفوع کالا را پیدا می کند ، به آرامی و یکنواخت پایین می رود و وقتی کسی از مدفوع کالا بلند شد ، به موقعیت خود صعود می کند .

بازی تمرینی نفس

P Y Lung

بازی تمرینی نفس طراحی دستگاه مخصوص اسباب بازی ها در سنین مختلف است به گونه ای که هر کس از تمرین منظم نفس برای تقویت ظرفیت ریه با دمیدن توپ بهره مند شود تا بتواند از طریق ایست های بازرسی با کنترل های مختلف در کنترل استنشاق و بازدم هوا از مسیرهای دارای ایستگاه های بازرسی مختلف عبور کند. آهنگ ها در ماژول های مختلف ، قابل انعطاف و قابل تعویض قرار می گیرند. سازه مغناطیسی مغناطیسی طراحی شده در سازنده نفس که تنظیم متناسب با شرایط تنفسی فرد است.

مجموعه مبلمان

ChuangHua Tracery

مجموعه مبلمان ChuangHua Tracery مناسب برای دکوراسیون منزل ، فضای تجاری ، هتل یا استودیو است که ذات آن با الهام از ChuangHua ، الگوی کوره پنجره های چینی است. با استفاده از فناوری خمش ورق فلزی و پوشش رنگ پودری در رنگ قرمز مایل به قرمز ، رنگ سفید کاملاً روشن رنگی را نشان می دهد که ظاهر جشن آن را روشن می کند و آنها را از تصویری فلزی سخت ، سرد و سنگین خلاص می کند. زیبایی و تمیز زیبایی از نظر زیبایی در فرم ساختاری طراحی شده است ، هنگامی که نور از الگوی ردیابی برش لیزر عبور می کند ، سایه بر روی دیوار و کف اطراف آن پیش بینی می شود که نمای زیبایی از خود نشان می دهد.