مجله طراحی
مجله طراحی
برج کوهنوردی

Wisdom Path

برج کوهنوردی برج آب غیردولتی تصمیم گرفته شده توسط مدیریت کارگاه برای بازسازی برای تبدیل شدن به یک دیوار صعود کننده تصمیم گرفته شود. داشتن بالاترین نقطه در اطراف آن به خوبی در خارج از کارگاه قابل مشاهده است. دارای منظره ای زیبا از دریاچه سنزه ، قلمرو کارگاه و جنگل های کاج اطراف است. دانش آموزان پس از اتمام تحصیلات خود ، در یک کوهنوردی تشریفاتی به بالای برج ، که یک نقطه مشاهده است ، شرکت می کنند. حرکت مارپیچ در اطراف برج نمادی از روند کسب تجربه است. و بالاترین نکته نمادی از تجربه زندگی است که سرانجام به سنگ خرد تبدیل می شود.

نام پروژه : Wisdom Path, نام طراحان : Dmitry Kudinov, نام مشتری : Senezh Management Workshop.

Wisdom Path برج کوهنوردی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.