مجله طراحی
مجله طراحی
قایق بادبانی

Portofino Fly 35

قایق بادبانی پرواز Portofino پرواز 35 ، پر از نور طبیعی از پنجره های بزرگ واقع در سالن ، همچنین در کابین ها. ابعاد آن احساس بی سابقه ای از فضای یک قایق با این اندازه را نشان می دهد. در سراسر فضای داخلی ، پالت رنگ با انتخاب ترکیبات تعادلی از رنگ ها و مواد ، ایجاد محیط در مناطق مدرن و راحت ، پیروی از روندهای بین المللی در طراحی داخلی ، گرم و طبیعی است.

نام پروژه : Portofino Fly 35, نام طراحان : Jean Gilbert Dupont, نام مشتری : Portofino Yachts.

Portofino Fly 35 قایق بادبانی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.