مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی

The Fruits Toilet Paper

بسته بندی بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها در سرتاسر ژاپن ، نوعی کاغذ توالت را به عنوان یک هدیه تازگی به مشتریان می دهند تا قدردانی خود را نشان دهند. کاغذ توالت فرنگی به گونه ای طراحی شده است که مشتریان را با سبکی زیبا و مناسب برای چنین مواردی وایو جلب کند. 4 طرح برای انتخاب از کیوی ، توت فرنگی ، هندوانه و نارنجی وجود دارد. از زمان اعلام طراحی و عرضه محصول ، در بیش از 50 رسانه رسانه ای از جمله ایستگاه های تلویزیونی ، مجلات و وب سایت ها در 23 شهر در 19 کشور جهان معرفی شده است.

نام پروژه : The Fruits Toilet Paper, نام طراحان : Kazuaki Kawahara, نام مشتری : Latona Marketing Inc..

The Fruits Toilet Paper بسته بندی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.