مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی کیک چوب شطرنج

K & Q

بسته بندی کیک چوب شطرنج این یک بسته بندی برای کالاهای پخته شده (کیک استیک ، سرمایه دار) است. با نسبت طول به عرض 8: 1 ، ضلع های این آستین ها بسیار طولانی هستند و در یک الگوی چرمی پوشانده شده اند. این الگوی تا جلو ادامه می یابد ، همچنین دارای یک پنجره مرکزی است که از طریق آن می توان محتوای آستین را مشاهده کرد. وقتی همه هشت آستین موجود در این مجموعه هدایا تراز شوند ، الگوی شطرنجی زیبا تخته شطرنج فاش می شود. K & amp؛ Q از مناسبت خاص شما به همان زمان چای یک پادشاه و ملکه زیبا می کند.

نام پروژه : K & Q, نام طراحان : Kazuaki Kawahara, نام مشتری : Latona Marketing Inc..

K & Q بسته بندی کیک چوب شطرنج

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.