مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی کیک ویفر

Miyabi Monaka

بسته بندی کیک ویفر این یک طرح بسته بندی برای کیک ویفر است که با مربای لوبیا پر شده است. بسته ها با نقوش تاتامی طراحی شده اند تا یک اتاق ژاپنی را بیرون بیاورند. آنها همچنین علاوه بر بسته ها به طراحی بسته بندی سبک آستین نیز دست یافتند. با این کار امکان نمایش (1) شومینه سنتی ، ویژگی منحصر به فرد یک اتاق چای و (2) ایجاد اتاق های چای در اندازه های 2 متری ، 3 متری ، 4.5 متری ، 18 متری و اندازه های مختلف دیگر فراهم شده است. قسمت پشتی بسته ها با طرح هایی غیر از نقوش تاتامی تزئین شده است تا بصورت جداگانه فروخته شود.

نام پروژه : Miyabi Monaka, نام طراحان : Kazuaki Kawahara, نام مشتری : Latona Marketing Inc..

Miyabi Monaka بسته بندی کیک ویفر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.