مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی کتابخانه

Veranda on a Roof

طراحی داخلی کتابخانه کالپاک شاه از استودیو کورس سطح بالایی یک آپارتمان پنت هاوس را در پونه ، غرب هند بازسازی کرده است و می تواند اتاق هایی را در فضای باز و سرپوشیده ایجاد کند که یک باغ پشت بام را احاطه کرده است. استودیوی محلی ، که در پونا نیز مستقر است ، هدف از این کار را تبدیل کردن طبقه بالا به کار رفته خانه به منطقه ای شبیه به ایوان های یک خانه سنتی هندی است.

نام پروژه : Veranda on a Roof, نام طراحان : Kalpak Shah, نام مشتری : Studio Course.

Veranda on a Roof طراحی داخلی کتابخانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.