مجله طراحی
مجله طراحی
برچسب های شراب

KannuNaUm

برچسب های شراب طراحی برچسب های شراب KannuNaUm با سبک تصفیه شده و حداقل آن مشخص می شود ، با جستجوی نمادهایی که می توانند نمایانگر تاریخ آنها باشند. سرزمین ، فرهنگ و اشتیاق شراب سازان سرزمین طول عمر در این دو برچسب هماهنگ متراکم شده است. با طراحی انگور صد ساله که با تکنیک طلای ریخته شده به صورت سه بعدی ساخته شده است ، همه چیز تقویت می شود. یک طرح شمایل نگاری که نشان دهنده تاریخچه این شراب ها و همراه با آنها تاریخ سرزمینی که از آن متولد می شود ، اوگلیاسترا سرزمین قرن ها در ساردینیا است.

نام پروژه : KannuNaUm, نام طراحان : Giovanni Murgia, نام مشتری : Cantina Ogliastra.

KannuNaUm برچسب های شراب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.