مجله طراحی
مجله طراحی
خانه

Zen Mood

خانه ذن مود یک پروژه مفهومی است که در 3 محرک اصلی قرار دارد: مینیمالیسم ، سازگاری و زیبایی شناسی. بخش های جداگانه به شکل ها و شکل های متنوعی استفاده می شوند: خانه ها ، دفاتر یا نمایشگاه ها با استفاده از دو قالب می توانند ایجاد شوند. هر ماژول با 3.20 with 6.00 متر چیده شده در 19m arranged در 01 یا 02 طبقه طراحی شده است. حمل و نقل عمدتا توسط کامیون ها انجام می شود و فقط در یک روز قابل حمل و نصب است. این یک طراحی منحصر به فرد و معاصر است که فضاهایی ساده ، سرزنده و خلاق ایجاد می کند که از طریق یک روش سازنده تمیز و صنعتی امکان پذیر است.

نام پروژه : Zen Mood, نام طراحان : Francisco Eduardo Sá and Felipe Savassi, نام مشتری : Felipe Savassi Modular Studio.

Zen Mood خانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.