مجله طراحی
مجله طراحی
خانه

Zen Mood

خانه ذن مود یک پروژه مفهومی است که در 3 محرک اصلی قرار دارد: مینیمالیسم ، سازگاری و زیبایی شناسی. بخش های جداگانه به شکل ها و شکل های متنوعی استفاده می شوند: خانه ها ، دفاتر یا نمایشگاه ها با استفاده از دو قالب می توانند ایجاد شوند. هر ماژول با 3.20 with 6.00 متر چیده شده در 19m arranged در 01 یا 02 طبقه طراحی شده است. حمل و نقل عمدتا توسط کامیون ها انجام می شود و فقط در یک روز قابل حمل و نصب است. این یک طراحی منحصر به فرد و معاصر است که فضاهایی ساده ، سرزنده و خلاق ایجاد می کند که از طریق یک روش سازنده تمیز و صنعتی امکان پذیر است.

نام پروژه : Zen Mood, نام طراحان : Francisco Eduardo Sá and Felipe Savassi, نام مشتری : Felipe Savassi Modular Studio.

Zen Mood خانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.