مجله طراحی
مجله طراحی
درب بازکنی

Memento

درب بازکنی همه با تشکر شروع می شوند. یک سری از بازکننده های نامه که منعکس کننده مشاغل است: یادآوری فقط مجموعه ای از ابزارها نیست بلکه مجموعه ای از اشیاء است که بیانگر قدردانی و احساسات کاربر است. از طریق معناشناسی محصول و تصاویر ساده از حرفه های مختلف ، طرح ها و شیوه های منحصر به فرد استفاده شده از هر قطعه Memento تجربیات صمیمانه ای را به کاربر می دهد.

صندلی

Osker

صندلی اسکر بلافاصله شما را به نشستن و استراحت دعوت می کند. این صندلی دارای طراحی بسیار برجسته و خمیده ای است که ویژگی های متمایزی از قبیل نجاری های چوبی کاملاً دست ساز ، آرماتورهای چرمی و کوسن را ارائه می دهد. بسیاری از جزئیات و استفاده از مواد با کیفیت بالا: چرم و چوب جامد طراحی مدرن و بی موقع را تضمین می کند.

مبلمان حوضه

Eva

مبلمان حوضه الهام گرفتن از طراح از حداقل طراحی و استفاده از آن به عنوان یک ویژگی آرام اما با طراوت در فضای حمام استفاده شده است. این از تحقیقات در مورد اشکال معماری و حجم هندسی ساده پدید آمده است. حوضه می تواند به طور بالقوه عنصری باشد که فضاهای مختلف را در اطراف و در همان زمان یک نقطه مرکزی به فضا تعریف می کند. استفاده بسیار تمیز ، تمیز و بادوام نیز بسیار آسان است. تغییرات مختلفی از جمله ایستادن به تنهایی ، نیمکت نشسته و دیوار نصب شده ، و همچنین سینک یک یا دوتایی وجود دارد. تغییرات در رنگ (رنگ های RAL) به ادغام طرح در فضا کمک می کند.

لامپ میز

Oplamp

لامپ میز Oplamp شامل یک بدنه سرامیکی و یک پایه چوب جامد است که منبع نور هدایت شده بر روی آن قرار گرفته است. به لطف شکل آن ، که از طریق همجوشی سه مخروط بدست می آید ، بدن Oplamp می تواند به سه حالت متمایز چرخانده شود که انواع مختلفی از نور ایجاد می کند: لامپ میز بلند با نور محیط ، لامپ میز کم با نور محیط یا دو چراغ محیط. هر پیکربندی مخروط لامپ حداقل به یکی از پرتوهای نور اجازه می دهد تا به طور طبیعی با تنظیمات معماری اطراف ارتباط برقرار کند. Oplamp در ایتالیا طراحی و ساخته شده است.

چراغ میز قابل تنظیم

Poise

چراغ میز قابل تنظیم ظاهر آکروباتیک Poise ، یک لامپ جدول که توسط Robert Dabi از Unform.Studio طراحی شده است بین ایستا و پویا و حالت بزرگ یا کوچک تغییر می کند. بسته به نسبت بین حلقه روشن آن و بازوی نگهدارنده آن ، یک خط تقاطع یا مماس به دایره رخ می دهد. هنگامی که در قفسه بالاتر قرار گرفت ، حلقه می تواند قفسه را باز کند. یا با کج شدن حلقه ، می تواند دیواره اطراف را لمس کند. هدف از این قابلیت تنظیم این است که مالک را به طور خلاقانه درگیر کرده و متناسب با سایر اشیاء اطراف آن با منبع نور بازی کند.

ارکستر بلندگو

Sestetto

ارکستر بلندگو یک گروه ارکسترال از سخنرانان که مانند نوازندگان واقعی با هم بازی می کنند. Sestetto یک سیستم صوتی چند کاناله است که می تواند آهنگ های سازهای مختلف را در بلندگوهای جداگانه از فن آوری ها و مواد مختلف اختصاص داده شده به مورد خاص صدا ، در میان بتن خالص ، تخته های چوبی طنین انداز و شاخ های سرامیکی پخش کند. میکس قطعات و قطعات دوباره برمی گردد که مانند یک کنسرت واقعی از نظر جسمی در جای گوش دادن باشد. Sestetto ارکستر مجلسی موسیقی ضبط شده است. Sestetto به طور مستقیم توسط طراحان خود استفانو ایوان اسکاراسیا و فرانچسکو شیام زونکا به طور مستقیم تولید می شود.