مجله طراحی
مجله طراحی
پیانوی ترکیبی لوکس

Exxeo

پیانوی ترکیبی لوکس EXXEO یک پیانوی ترکیبی زیبا برای فضاهای معاصر است. این شکل منحصر به فرد تجسم همجوشی سه بعدی از امواج صوتی است. مشتریان می توانند پیانو خود را به طور کامل تنظیم کنند تا به عنوان یک قطعه دکوراسیون هنری با محیط اطراف آن هماهنگ باشد. این پیانوی پیشرفته از مواد اگزوتیکی همچون فیبر کربن ، چرم پریمیوم اتومبیل و آلومینیوم درجه هوافضا ساخته شده است. سیستم بلندگوهای صوتی پیشرفته. دامنه پویای گسترده پیانوهای بزرگ را از طریق سیستم صدای بلندگو 200 وات و 9 بازسازی می کند. باتری داخلی داخلی این پیانو را قادر می سازد تا حداکثر 20 ساعت را با یک بار شارژ انجام دهد.

مجموعه مهمان نوازی

Serenity Suites

مجموعه مهمان نوازی Serenity Suites در نیکیتی ، محل سکونت سیتونیا در خالکیدیدی ، یونان واقع شده است. این مجموعه از سه واحد با بیست سوئیت و استخر تشکیل شده است. واحدهای ساختمانی ضمن ارائه منظره های بهینه به سمت دریا ، شکلی عمیق از افق فضایی را مشخص می کنند. استخر شنا هسته اصلی بین محل اقامت و امکانات عمومی است. مجموعه مهمان نوازی به عنوان پوسته ای برونگرا با کیفیت درونی ، یک نقطه عطف در منطقه محسوب می شود.

دستگاه ضدعفونی کننده Uv

Sun Waves

دستگاه ضدعفونی کننده Uv SunWaves یک ضدعفونی کننده است که می تواند میکروب ها، کپک ها، باکتری ها و ویروس ها را تنها در 8 ثانیه از بین ببرد. طراحی شده برای شکستن بار باکتری موجود بر روی سطوحی مانند فنجان قهوه یا نعلبکی. SunWaves با در نظر گرفتن مشکلات سال COVID-19 اختراع شد تا به شما کمک کند از حرکتی مانند نوشیدن چای در کافه با خیال راحت لذت ببرید. می توان از آن هم در محیط حرفه ای و هم در محیط خانه استفاده کرد زیرا با یک حرکت ساده در مدت زمان بسیار کوتاهی از طریق یک لامپ UV-C که عمر طولانی و حداقل نگهداری دارد، استریل می شود و همچنین به کاهش مواد دور ریختنی کمک می کند.

برنامه رویدادهای طراحی

Russian Design Pavilion

برنامه رویدادهای طراحی نمایشگاه ها ، مسابقات طراحی ، کارگاه های آموزشی ، مشاوره طراحی آموزشی و انتشار پروژه هایی با هدف ارتقاء طراحان و مارک های روسی در خارج از کشور. فعالیتهای ما طراحان روسی زبان را ترغیب می کند تا دانش و مهارت های خود را از طریق پروژه های بین المللی تکمیل کنند و به آنها کمک کنند تا نقش خود را در جامعه طراحی ، چگونگی تبلیغ و تولید محصولات خود به رقابت و ایجاد نوآوری های واقعی درک کنند.

ابزار آموزشی و آموزشی

Corporate Mandala

ابزار آموزشی و آموزشی ماندالا شرکتی یک ابزار جدید آموزشی و آموزشی است. این یک ادغام نوآورانه و منحصر به فرد از اصل ماندالا باستان و هویت شرکت است که برای تقویت کار تیمی و عملکرد کلی تجارت طراحی شده است. بعلاوه این یک عنصر جدید از هویت شرکتی شرکت است. ماندالا شرکت یک فعالیت گروهی برای فعالیت های تیمی یا فردی برای مدیر است. این شرکت به طور خاص برای شرکت خاص طراحی شده است و توسط تیم یا افراد به صورت آزاد و بصری رنگ بندی می شود که در آن هر کس می تواند هر رنگ و زمینه ای را انتخاب کند.

آشکارساز نقص اولتراسونیک قابل حمل

Prisma

آشکارساز نقص اولتراسونیک قابل حمل Prisma برای آزمایش مواد غیر تهاجمی در شدیدترین محیط ها طراحی شده است. این اولین ردیابی است که تصویربرداری پیشرفته در زمان واقعی و اسکن سه بعدی را در خود جای داده و تفسیر نقص را بسیار ساده تر کرده و باعث کاهش زمان تکنسین در سایت می شود. با یک محفظه تقریبا غیر قابل خراب کردن و حالت های بازرسی چندگانه منحصر به فرد ، Prisma می تواند تمام برنامه های آزمایش ، از خطوط لوله نفتی به اجزای هوافضا را پوشش دهد. این اولین ردیاب با ضبط داده های یکپارچه و تولید خودکار گزارش PDF است. اتصال بی سیم و اترنت به دستگاه اجازه می دهد تا به راحتی بروزرسانی یا تشخیص داده شود.