مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی مهمانخانه

The MeetNi

طراحی داخلی مهمانخانه از نظر عناصر طراحی ، قرار نیست پیچیده یا مینیمالیستی باشد. رنگ ساده چینی را به عنوان پایه می گیرد ، اما از رنگ بافتی برای خالی ماندن فضای استفاده می کند ، که برداشت هنری شرقی را در راستای زیبایی شناسی مدرن شکل می دهد. مبلمان منزل مدرن اومانیستی و تزئینات سنتی با داستانهای تاریخی به نظر می رسد دیالوگ های باستانی و مدرن در فضا جریان دارد ، با جذابیتی که از اوقات فراغت باستانی برخوردار است.

نام پروژه : The MeetNi, نام طراحان : Lichen Ding, نام مشتری : The MeetNi Hotel.

The MeetNi طراحی داخلی مهمانخانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.