مجله طراحی
مجله طراحی
هویت برند

SioZEN

هویت برند Siozen یک سیستم بهداشتی با سطح عالی انقلابی جدید را معرفی می کند که به طور منحصر به فرد سطوح فضایی ، دست و هوا را به یک سیستم دفاعی آلودگی میکروبی / سمی قدرتمند تبدیل می کند. روش های ساخت و ساز مدرن برای تأمین انرژی و آسایش بهتر انرژی بسیار عالی هستند ، اما این قیمت به همراه دارد. ساختمانهای محکم تر و پیش نویس در ایجاد آلاینده های بی شماری نقش دارند. حتی اگر سیستم تهویه ساختمان به درستی طراحی و به خوبی حفظ شود ، آلودگی داخل ساختمان همچنان یک مسئله جدی است. رویکردهای جدید مورد نیاز است.

نام پروژه : SioZEN, نام طراحان : Shadi Al Hroub, نام مشتری : SioZEN.

SioZEN هویت برند

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.