مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی لیبل های شراب

I Classici Cherchi

طراحی لیبل های شراب برای یک کارخانه شراب سازی تاریخی در ساردینیا ، از سال 1970 ، مجدداً برچسب ها برای خط شراب Classics طراحی شده است. مطالعه برچسب های جدید می خواست پیوند را با سنتی که این شرکت دنبال می کند حفظ کند. بر خلاف برچسب های قبلی ، این کار برای ایجاد لمس زیبایی بود که با کیفیت بالای شراب مطابقت دارد. زیرا برچسب ها با تکنیک بریل کار کرده اند که ظرافت و سبک را بدون وزن می بخشد. الگوی گل بر اساس طرح گرافیکی از الگویی از کلیسای مجاور سانتا کروس در یوزینی ، که همچنین آرم شرکت است ، بنا شده است.

نام پروژه : I Classici Cherchi, نام طراحان : Giovanni Murgia, نام مشتری : Vinicola Cherchi.

I Classici Cherchi طراحی لیبل های شراب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.