مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Stocker

صندلی Stocker یک همجوشی بین مدفوع و صندلی است. صندلی های چوبی قابل انعطاف پذیر برای امکانات خصوصی و نیمه رسمی مناسب است. شکل بیانگر آن زیبایی چوب های محلی را تأکید می کند. طراحی و ساخت و ساز پیچیده آن را با ضخامت مواد 8 میلی متر از چوب 100٪ جامد قادر می سازد تا یک ماده مستحکم اما سبک با وزن فقط 2300 گرم ایجاد کند. ساخت و ساز جمع و جور استکر اجازه می دهد تا فضای ذخیره سازی صرفه جویی شود. بر روی هم قرار گرفته ، به راحتی قابل ذخیره است و به دلیل طراحی خلاقانه خود ، Stocker را می توان به طور کامل زیر یک میز فشار داد.

نام پروژه : Stocker, نام طراحان : Matthias Scherzinger, نام مشتری : FREUDWERK.

Stocker صندلی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.