مجله طراحی
مجله طراحی
ساز موسیقی

DrumString

ساز موسیقی ترکیب دو ساز در کنار هم به معنای تولد یک صدای جدید ، عملکرد جدید در استفاده از ابزارها ، یک روش جدید برای نواختن ساز ، ظاهر جدید است. همچنین مقیاس های توجه داشته باشید برای درام مانند D3 ، A3 ، Bb3 ، C4 ، D4 ، E4 ، F4 ، A4 و مقیاس های توجه داشته باشید رشته ای در سیستم EADGBE طراحی شده اند. DrumString سبک است و تسمه ای دارد که بر روی شانه ها و دور کمر بسته شده است ، بنابراین استفاده و نگه داشتن آن آسان خواهد بود و امکان استفاده از دو دست را به شما می دهد.

نام پروژه : DrumString, نام طراحان : Mohamad Montazeri, نام مشتری : Arena Design Studio.

DrumString ساز موسیقی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.