مجله طراحی
مجله طراحی
مغازه داروخانه

Izhiman Premier

مغازه داروخانه طراحی جدید فروشگاه Izhiman Premier حول ایجاد یک تجربه مد روز و مدرن تکامل یافته است. طراح از ترکیب متفاوتی از مواد و جزئیات برای ارائه هر گوشه از موارد نمایش داده شده استفاده کرده است. با مطالعه خواص مواد و کالاهای نمایش داده شده، هر ناحیه نمایش به طور جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. ایجاد ترکیبی از ترکیب مواد بین سنگ مرمر کلکته، چوب گردو، چوب بلوط و شیشه یا اکریلیک. در نتیجه، این تجربه بر اساس هر عملکرد و ترجیحات مشتری با طراحی مدرن و زیبا سازگار با موارد نمایش داده شده ارائه شد.

لوازم جانبی آشپزخانه

KITCHEN TRAIN

لوازم جانبی آشپزخانه استفاده از سبک های مختلف وسایل آشپزخانه علاوه بر آزار دیداری ، یک محیط آشپزی نامناسب را ایجاد می کند .با قرار دادن آن به طور خلاصه ، سعی کردم مجموعه ای یکپارچه از این لوازم جانبی محبوب آشپزخانه را که معمولاً در تمام خانه ها استفاده می شود ، درست کنم. این طراحی صرفاً از خلاقیت الهام گرفته شده است. "فرم متحد" و "ظاهر دلپذیر" دو ویژگی آن هستند. علاوه بر این ، این بازار به دلیل ظاهر خلاقانه اش مورد استقبال قرار می گیرد. این فرصتی خواهد بود برای تولید کننده و مشتری که 6 ظروف در یک بسته خریداری شود.

ترمینال مهاجرت خودکار

CVision MBAS 2

ترمینال مهاجرت خودکار MBAS 2 به منظور خنثی کردن ماهیت محصولات امنیتی و به حداقل رساندن ارعاب و ترس از جنبه های تکنولوژیکی و روانی طراحی شده است. طراحی آن عناصر رایانه رایانه خانگی را مجدداً تفسیر می کند تا ظاهری کاربر پسند برای شهروندان روستایی در اطراف مرز تایلند فراهم کند. صدا و تصویر در راهنمای صفحه اول برای اولین بار کاربران مرحله به مرحله از طریق فرآیند استفاده می کنند. تن رنگ دوتایی روی پد چاپ انگشت به وضوح مناطق پویش را نشان می دهد. MBAS 2 محصولی منحصر به فرد است که هدف آن تغییر شیوه عبور از مرزها ، امکان استفاده از چندین زبان و یک تجربه کاربری بدون تبعیض کاربر است.

نمایشگاه

From The Future

نمایشگاه نمایشگاه: در نمایشگاه ، کفش های آموزشی و تجهیزات ورزشی که با تکنولوژی تزریق تولید می شوند در معرض نمایش هستند. به نظر می رسد که این مکان با فشار قالب تزریق تولید می شود. در روش ساخت محل ، قطعاتی از مبلمان به نظر می رسد که با تولید داخل قالب تزریق به منظور تولید کل ساخته شده است. مسیرهای خیاطی درشت که در سقف وجود دارد ، تمام بینش فنی را نرم می کند.

صندلی

SERENAD

صندلی من به همه نوع صندلی ها احترام می گذارم به نظر من یکی از مهمترین و کلاسیک ترین و ویژه ترین موارد در طراحی فضای داخلی صندلی است. ایده صندلی Serenad از قو روی آب می چرخد که صورتش را چرخاند و صورت خود را بین بال قرار داد. شاید سطح درخشان و نرم و صاف در صندلی سرناد با طراحی متفاوت و خاص آن فقط برای مکانهای بسیار خاص و منحصر به فرد ساخته شده باشد.

صندلی

The Monroe Chair

صندلی ظرافت چشمگیر ، سادگی در ایده ، راحت ، با پایداری در ذهن طراحی شده است. صندلی مونرو کوششی برای ساده کردن روند تولید در ساخت صندلی است. این پتانسیل از فن آوری های CNC برای بریدن مکرر یک عنصر مسطح از MDF بهره می برد ، سپس این عناصر در اطراف یک محور مرکزی پراکنده می شوند تا یک صندلی پیچیده خمیده را شکل دهند. پای عقب به تدریج در قسمت پشتی و زیر بغل به قسمت جلوی پا قرار می گیرد و زیبایی زیبایی را کاملاً با سادگی فرایند تولید ایجاد می کند.