مجله طراحی
مجله طراحی
نیمکت پارک

Nessie

نیمکت پارک این پروژه بر اساس ایده Concept "Drop & Forget" ساخته شده است ، یعنی نصب آسان سایت با حداقل هزینه نصب از نظر ساختارهای زیر ساختاری موجود در یک محیط شهری. فرم های مایع بتن مستحکم ، با دقت متعادل ، یک تجربه صندلی پذیرایی و راحت را ایجاد می کنند.

جعبه پلاستیکی Hi-Fi

Calliope

جعبه پلاستیکی Hi-Fi هدف نهایی جدول چرخش Hi-Fi ایجاد مجدد خالص ترین و بدون آلودگی صداها است. این ذات صدا هم پایانه و هم مفهوم این طرح است. این محصول دست ساز زیبایی مجسمه ای از صدا است که صدا را تولید می کند. به عنوان یک تورنتو یکی از بهترین عملکردهای برجسته توربین های Hi-Fi است و این عملکرد بی نظیر با جنبه های طراحی و فرم منحصر به فرد خود نشان داده و تقویت می شود. پیوستن به فرم و عملکرد در یک اتحادیه معنوی برای مظهر کردن صندوقچه Calliope.

دستشویی

Vortex

دستشویی هدف از طراحی گرداب یافتن فرم جدیدی برای تأثیر جریان آب در شستشوها برای افزایش کارآیی آنها ، مشارکت در تجربه کاربری آنها و بهبود ویژگیهای زیبایی شناختی و نشانه شناسی آنها است. نتیجه یک استعاره است که از یک فرم گرداب ایده آل حاصل می شود و نشان دهنده جریان تخلیه و آب است که بصری کل شیء را به عنوان یک کارواش عملکردی نشان می دهد. این فرم همراه با شیر آب را به یک مسیر مارپیچی هدایت می کند که به همان مقدار آب اجازه می دهد تا زمین بیشتری را بپوشاند که منجر به کاهش مصرف آب برای تمیز کردن می شود.

اسکیت برای برف نرم و سخت

Snowskate

اسکیت برای برف نرم و سخت اسکیت برفی اصلی در اینجا با طراحی کاملاً جدید و کاربردی ارائه شده است - در چوب چوب چوب سخت و با دونده های استنلس استیل. یک مزیت این است که می توان از چکمه های چرمی سنتی با پاشنه استفاده کرد ، و به همین ترتیب تقاضای کفش مخصوص کفش وجود ندارد. نکته اصلی تمرین اسکیت ، تکنیک کراوات آسان است ، زیرا طراحی و ساخت با ترکیب خوبی به عرض و ارتفاع اسکیت بهینه می شوند. عامل تعیین کننده دیگر ، عرض دونده هایی است که اسکیت مدیریت را بر روی برف جامد یا سخت بهینه می کنند. دونده ها از جنس استیل ضد زنگ بوده و مجهز به پیچ های فرو رفته است.

ساختار روشنایی

Tensegrity Space Frame

ساختار روشنایی چراغ فریم Tensegrity با استفاده از اصل RBFuller "کمتر برای بیشتر" برای تولید فیش نور با استفاده از تنها منبع نور و سیم الکتریکی خود. Tensegrity به ابزاری ساختاری تبدیل می شود که با استفاده از آن ، هر دو به طور متقابل در فشرده سازی و تنش کار می کنند تا یک میدان به ظاهر ناپیوسته از نور ایجاد شود که فقط با منطق ساختاری آن تعریف می شود. مقیاس پذیری آن ، و اقتصاد تولیدی با کالایی از پیکربندی بی پایان صحبت می کند که شکل درخشان با ظرافت در برابر کشش گرانش مقاومت می کند با سادگی که پارادایم عصر ما را تأیید می کند: برای دستیابی به بیشتر در عین استفاده کمتر.

دستگاه قابل تبدیل برای آموزش

Pupil 108

دستگاه قابل تبدیل برای آموزش دانش آموز 108: مقرون به صرفه ترین ویندوز 8 قابل تبدیل برای آموزش است. یک رابط کاربری جدید و یک تجربه کاملاً جدید در یادگیری. دانش آموز 108 برای بهبود عملکرد در آموزش ، دنیای تبلت و لپ تاپ را با هم جابجا می کند و میان این دو تغییر می کند. ویندوز 8 امکانات یادگیری جدیدی را باز می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا از ویژگی صفحه لمسی و برنامه های بی شماری استفاده کامل کنند. بخشی از راه حل های آموزش اینتل ، دانش آموز 108 مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین راه حل برای کلاس های درس در سراسر جهان است.