مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم روشنایی و صدا

Luminous

سیستم روشنایی و صدا درخشان طراحی شده برای ارائه راه حل روشنایی ارگونومیک و سیستم صدای فراگیر در یک محصول واحد. این هدف برای ایجاد احساساتی است که کاربران مایل به احساس آن هستند و از ترکیبی از صدا و نور برای دستیابی به این هدف استفاده می کنند. سیستم صوتی بر اساس بازتاب صدا توسعه یافته و صدای احاطه سه بعدی در اتاق را بدون نیاز به سیم کشی و نصب چند بلندگو در اطراف محل شبیه سازی می کند. به عنوان یک نور آویز ، نورانی مستقیم و غیرمستقیم را ایجاد می کند. این سیستم نورپردازی یک نور نرم ، یکنواخت و کم کنتراست را فراهم می کند که از بروز درخشش و بینایی جلوگیری می کند.

دوچرخه برقی

Ozoa

دوچرخه برقی دوچرخه برقی OZOa از یک قاب با شکل مشخص Z 'برخوردار است. این فریم خطی ناگسستنی را تشکیل می دهد که عناصر اصلی عملکردی وسیله نقلیه مانند چرخ ها ، فرمان ، صندلی و پدال را به هم متصل می کند. شکل 'Z' به گونه ای جهت گیری شده است که ساختار آن یک سیستم تعلیق عقب داخلی داخلی ایجاد می کند. صرفه جویی در وزن با استفاده از پروفیل های آلومینیومی در همه قسمت ها فراهم می شود. یک باتری لیتیوم یون قابل جابجایی و قابل شارژ مجدد در قاب قرار دارد.

قلمرو عمومی

Quadrant Arcade

قلمرو عمومی بازی مرتب شده درجه دوم از طریق تنظیم نور مناسب در مکان مناسب ، به یک خیابان جذاب دعوت شده تبدیل شده است. به طور کلی ، از نورپردازی محیط بصورت جامع استفاده می شود و تأثیرات آن بصورت سلسله مراتبی برای دستیابی به تغییرات در الگوی نوری ایجاد می شود که باعث ایجاد علاقه و افزایش استفاده از فضا می شود. ترکیب استراتژیک برای طراحی و قرار دادن آویز ویژگی پویا بهمراه هنرمند مدیریت شد تا جلوه های بصری ظریف تر از خسته کننده به نظر برسند. با محو شدن نور روز ، ساختار ظریف با ریتم روشنایی برقی برجسته می شود.

میز قابل توسعه

Lido

میز قابل توسعه Lido در یک جعبه مستطیل کوچک کوچک می شود. در صورت جمع شدن ، به عنوان صندوق ذخیره سازی وسایل کوچک عمل می کند. اگر صفحات جانبی را بلند کنند ، پاهای مفصل از جعبه خارج می شوند و Lido به یک میز چای یا میز کوچک تبدیل می شود. به همین ترتیب ، اگر صفحات جانبی را از دو طرف کاملاً باز کنند ، به یک میز بزرگ تبدیل می شوند که صفحه فوقانی آن دارای عرض 75 سانتی متر است. این میز به عنوان یک میز ناهار خوری قابل استفاده است ، به خصوص در کره و ژاپن که نشستن روی زمین هنگام ناهار خوری یک فرهنگ مشترک است.

ساز موسیقی

DrumString

ساز موسیقی ترکیب دو ساز در کنار هم به معنای تولد یک صدای جدید ، عملکرد جدید در استفاده از ابزارها ، یک روش جدید برای نواختن ساز ، ظاهر جدید است. همچنین مقیاس های توجه داشته باشید برای درام مانند D3 ، A3 ، Bb3 ، C4 ، D4 ، E4 ، F4 ، A4 و مقیاس های توجه داشته باشید رشته ای در سیستم EADGBE طراحی شده اند. DrumString سبک است و تسمه ای دارد که بر روی شانه ها و دور کمر بسته شده است ، بنابراین استفاده و نگه داشتن آن آسان خواهد بود و امکان استفاده از دو دست را به شما می دهد.

دوچرخه

Voronoi

دوچرخه این کلاه ایمنی از ساختار 3D Voronoi الهام گرفته شده است که به طور گسترده در طبیعت توزیع می شود. با استفاده از ترکیبی از تکنیک پارامتری و بیونیک ، کلاه ایمنی دوچرخه دارای سیستم مکانیکی بیرونی در حال بهبود است. این & # 039؛ s متفاوت از ساختار حفاظت از پوسته سنتی در سیستم مکانیکی 3D بیونیک بی سیم خود است. در اثر برخورد با نیروی خارجی ، این ساختار پایداری بهتری نشان می دهد. در تعادل سبکی و ایمنی ، کلاه ایمنی قصد دارد کلاه ایمنی دوچرخه محافظت شخصی راحت تر ، شیک تر و ایمن تری را در اختیار مردم قرار دهد.