مجله طراحی
مجله طراحی
کلینیک

Chibanewtown Ladies

کلینیک عنصر مهم این طرح این بود که افرادی که به بیمارستان می آیند ، آرامش می یابند. به عنوان یکی از ویژگی های فضا ، علاوه بر اتاق سالمندان ، یک پیشخوان مانند آشپزخانه جزیره ای نیز تنظیم شده است که می تواند در اتاق انتظار شیر را برای کودک درست کند. منطقه بچه ها که در مرکز فضا قرار دارند ، نمادی از فضا است و آنها می توانند کودکان را از هر جایی تماشا کنند. کاناپه ای که بر روی دیوار قرار دارد ، دارای بلندی است که نشستن یک خانم باردار را راحت تر می کند ، زاویه عقب تنظیم می شود ، و سختی کوسن تنظیم می شود تا خیلی نرم نباشد.

رستوران

Jiao Tang

رستوران این پروژه یک رستوران hotpot است که در چنگدو چین واقع شده است. الهام از طراحی منشأ هماهنگی بین انسان و طبیعت در نپتون است. این رستوران با هفت طرح طراحی شده است تا داستان های نپتون را به نمایش بگذارد. مفاهیم فیلم و تلویزیون ، هنر ، علم و فناوری ، طراحی اصلی دکوراتیو مبلمان ، لامپ ها ، کارد و چنگال و غیره ، تجربه غوطه وری دراماتیک را برای بازدید کنندگان فراهم می کند. جمع شدن مواد و تضاد رنگ باعث ایجاد جو فضایی می شود. هنر نصب مکانیکی برای تقویت تعامل فضا و تجربه مصرف کننده استفاده می شود.

سالن

BeantoBar

سالن عنصر مهم این طرح ، جذابیت متریال مورد استفاده بود. ماده اصلی مورد استفاده ، سرو قرمز غربی بود که در اولین فروشگاه آنها در ژاپن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان روشی برای نمایش مواد ، ریکی واتانابه با جمع کردن تکه های یک به یک مانند یک پارکت ، الگوی موزائیکی را جمع کرد و از جوهره مواد رنگ های ناموزون استفاده کرد. با وجود استفاده از همان مواد ، با برش آنها ، ریکی واتانابه با توجه به زاویه دید ، با موفقیت توانست عبارات را تغییر دهد.

حلقه

Wishing Well

حلقه پس از بازدید از یک باغ گل سرخ در خواب ، تپی به آرزوی خوبی رسید که با گلهای رز احاطه شده است. در آنجا ، او به چاه نگاه کرد و بازتاب ستاره های شب را دید و آرزو کرد. ستاره های شب توسط الماس ها نشان داده می شوند ، و یاقوت نمادی از عمیق ترین شور ، رویاها و آرزوهایی است که او در چاه آرزو ایجاد کرده است. این طرح دارای یک برش گل رز یاقوت سفارشی است که در طلای جامد 14K قرار دارد. برگهای کوچک حک شده برای نشان دادن بافت برگهای طبیعی است. باند حلقه از بالای صاف پشتیبانی می کند و منحنی ها را به سمت داخل کمی تغییر می دهد. اندازه حلقه ها باید از نظر ریاضی محاسبه شود.

رستوران

Nanjing Fishing Port

رستوران این پروژه یک رستوران تبدیل شده با سه طبقه در نانجینگ است و حدود 2،000 متر مربع را دربر می گیرد. جدا از پذیرایی و جلسات ، فرهنگ چای و فرهنگ شراب در دسترس است. دکوراسیون یک احساس جدید و زنده از چینی را از سقف تا چیدمان سنگ در کف پیوند می زند. سقف با براکت ها و سقف های باستانی چینی تزئین شده است. این عنصر اصلی طراحی روی سقف را تشکیل می دهد. موادی مانند روکش چوب ، استیل ضد زنگ طلایی و نقاشی که نشان دهنده احساس جدید چینی است با هم مخلوط می شوند تا یک فضای جدید احساس چینی ایجاد کنند.

دوچرخه

Voronoi

دوچرخه این کلاه ایمنی از ساختار 3D Voronoi الهام گرفته شده است که به طور گسترده در طبیعت توزیع می شود. با استفاده از ترکیبی از تکنیک پارامتری و بیونیک ، کلاه ایمنی دوچرخه دارای سیستم مکانیکی بیرونی در حال بهبود است. این & # 039؛ s متفاوت از ساختار حفاظت از پوسته سنتی در سیستم مکانیکی 3D بیونیک بی سیم خود است. در اثر برخورد با نیروی خارجی ، این ساختار پایداری بهتری نشان می دهد. در تعادل سبکی و ایمنی ، کلاه ایمنی قصد دارد کلاه ایمنی دوچرخه محافظت شخصی راحت تر ، شیک تر و ایمن تری را در اختیار مردم قرار دهد.