مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی مجدد هویت برند

InterBrasil

طراحی مجدد هویت برند الهام بخش تجدید نظر و طراحی مجدد برند ، تغییر در نوسازی و ادغام در فرهنگ شرکت بود. طراحی قلب دیگر نمی تواند از برند خارجی باشد و الهام بخش مشارکت هم در داخل با کارمندان بلکه با مشتریان باشد. اتحادی یکپارچه بین مزایا ، تعهد و کیفیت خدمات. از شکل به رنگ ها ، طراحی جدید قلب را به B و صلیب سلامتی در T تبدیل کرده است. این دو کلمه در وسط به هم پیوسته اند و باعث می شود تا آرم شبیه یک کلمه ، یک نماد باشد و R و B را با هم متحد می کند. قلب.

طراحی برند

EXP Brasil

طراحی برند طراحی برند EXP Brasil از اصول اتحاد و مشارکت این شرکت است. اختصاص مخلوط بین فناوری و طراحی در پروژه های آنها مانند زندگی اداری. یک عنصر تایپوگرافی نشان دهنده اتحادیه و قدرت این شرکت است. طراحی حرف X جامد و یکپارچه اما بسیار سبک و تکنولوژیکی است. این برند ، زندگی استودیویی را نشان می دهد ، با عناصر موجود در حروف ، هم در فضای مثبت و هم منفی که افراد را با هم متحد می کند و طراحی ، فردی و جمعی ، ساده با فناوری ، سبک و قدرتمند ، حرفه ای و شخصی است.

مجموعه قهوه

Riposo

مجموعه قهوه طراحی این سرویس توسط دو مدرسه اوایل قرن بیستم آلمانی بائوهاوس آلمانی و آوانگارد روسی الهام گرفته شده است. هندسه دقیق و عملکرد خوب فکر شده کاملاً با روح مانیفست آن زمان مطابقت دارد: "آنچه راحت است زیباست". در همان زمان به دنبال روندهای مدرن ، طراح دو ماده متضاد را در این پروژه ترکیب می کند. پرسلن کلاسیک شیر سفید توسط درب های روشن ساخته شده از چوب پنبه تکمیل می شود. کارایی طرح با دستگیره های ساده و راحت و قابلیت استفاده کلی فرم پشتیبانی می شود.

خانه

Santos

خانه با استفاده از چوب به عنوان عنصر اصلی سازنده ، خانه دو سطح خود را در بخش جابجا می کند و یک سقف لعاب دار ایجاد می کند تا با متن یکپارچه شود و اجازه ورود نور طبیعی را بدهد. فضای دوبل رابطه بین طبقه همکف ، طبقه فوقانی و چشم انداز را بیان می کند. یک سقف فلزی بر روی چراغ قوه پرواز می کند ، و از آن در برابر بروز آفتاب غربی محافظت می کند و به طور رسمی حجم را بازسازی می کند ، و چشم انداز محیط طبیعی را قاب می کند. این برنامه با قرار دادن مصارف عمومی در طبقه همکف و مصارف خصوصی در طبقه فوقانی بیان شده است.

مبلمان به علاوه فن

Brise Table

مبلمان به علاوه فن Table Brise با احساس مسئولیت برای تغییر اوضاع و تمایل به استفاده از پنکه ها به جای تهویه هوا طراحی شده است. به جای اینکه وزش باد شدید ، با گردش هوا حتی پس از خاموش کردن سیستم تهویه هوا ، احساس خنک شدن بیشتر شود. با استفاده از Brise Table ، کاربران می توانند نسیم خود را دریافت کرده و همزمان به عنوان یک میز جانبی از آن استفاده کنند. همچنین ، محیط را به خوبی نفوذ می کند و باعث زیبایی فضا می شود.

عنوان افتتاحیه

Pop Up Magazine

عنوان افتتاحیه این پروژه سفری بود برای کشف موضوعات Escape (موضوع برای 2019) به صورت انتزاعی و روان ، تغییرات ، چیزهای جدید و پیامدهای ناشی از آن را نشان داد. تمام تصاویر تمیز و راحت برای تماشای ، برخلاف واقعیت ناراحت کننده از عمل فرار است. طراحی به طور مداوم در حال تغییر است و اشکال شکل یافته در انیمیشن بیانگر عمل بازخوانی است که ناشی از نوعی موقعیت است. فرار معانی مختلف ، تفسیرها دارد و نقطه نظر از بازیگوش تا جدی متفاوت است.