مجله طراحی
مجله طراحی
بازی تمرینی نفس

P Y Lung

بازی تمرینی نفس طراحی دستگاه مخصوص اسباب بازی ها در سنین مختلف است به گونه ای که هر کس از تمرین منظم نفس برای تقویت ظرفیت ریه با دمیدن توپ بهره مند شود تا بتواند از طریق ایست های بازرسی با کنترل های مختلف در کنترل استنشاق و بازدم هوا از مسیرهای دارای ایستگاه های بازرسی مختلف عبور کند. آهنگ ها در ماژول های مختلف ، قابل انعطاف و قابل تعویض قرار می گیرند. سازه مغناطیسی مغناطیسی طراحی شده در سازنده نفس که تنظیم متناسب با شرایط تنفسی فرد است.

مجموعه مبلمان

ChuangHua Tracery

مجموعه مبلمان ChuangHua Tracery مناسب برای دکوراسیون منزل ، فضای تجاری ، هتل یا استودیو است که ذات آن با الهام از ChuangHua ، الگوی کوره پنجره های چینی است. با استفاده از فناوری خمش ورق فلزی و پوشش رنگ پودری در رنگ قرمز مایل به قرمز ، رنگ سفید کاملاً روشن رنگی را نشان می دهد که ظاهر جشن آن را روشن می کند و آنها را از تصویری فلزی سخت ، سرد و سنگین خلاص می کند. زیبایی و تمیز زیبایی از نظر زیبایی در فرم ساختاری طراحی شده است ، هنگامی که نور از الگوی ردیابی برش لیزر عبور می کند ، سایه بر روی دیوار و کف اطراف آن پیش بینی می شود که نمای زیبایی از خود نشان می دهد.

اسباب بازی یادگیری آموزشی

GrowForest

اسباب بازی یادگیری آموزشی کمک به کودکان برای درک اهداف توسعه پایدار زندگی در زمین ، حفاظت ، حفاظت و احیای جنگلها. درختان مدل یکسان با گونه های چوبی داخلی تایوان از اقاقیا ، سدر بخور بخور ، توشیگی ، صنوبر تایوان ، درخت کافور و صنوبر آسیایی است. لمس گرم بافت چوبی ، رایحه بی نظیر هر گونه درخت و زمین ارتفاع برای گونه های مختلف درختی. یک کتاب داستان مصور به ریشه داری کودکان با مفهوم حفاظت از جنگل ، یادگیری تفاوت بین گونه های درخت تایوان ، آوردن مفهوم جنگل های حفاظت شده با کتاب عکس کمک می کند.

نمازخانه عروسی

Cloud of Luster

نمازخانه عروسی Cloud of luster یک نمازخانه عروسی است که در داخل یک سالن مراسم عروسی در شهر هیمجی ژاپن واقع شده است. در این طرح سعی شده است که روح مراسم مدرن عروسی به فضای فیزیکی تبدیل شود. این کلیسا به رنگ سفید است ، یک شکل ابر تقریباً به طور کامل در شیشه ای خمیده پوشیده شده است که آن را به باغ و حوضچه آب اطراف آن باز کرده است. ستون ها در بالای سرما قرار دارند مانند سرهایی که به راحتی آنها را به سقف حداقلی وصل می کنند. طناب نمازخانه در سمت حوضه ، منحنی های بیشربولیکی است که به کل ساختار اجازه می دهد تا گویی روی آب شناور است و سبکی آن را برجسته می کند.

توزیع داروخانه

The Cutting Edge

توزیع داروخانه برش Edge یک داروخانه توزیع کننده مربوط به بیمارستان عمومی همجوار Daiichi در شهر Himeji ، ژاپن است. در این نوع داروخانه ها مشتری از نظر نوع خرده فروشی به محصولات مستقیم دسترسی ندارد. در عوض داروهای وی پس از ارائه نسخه پزشکی توسط داروساز در حیاط خانه تهیه می شوند. این ساختمان جدید برای معرفی تصویر بیمارستان با معرفی تصویر تیز و تیز مطابق با یک فناوری پیشرفته پزشکی طراحی شده است. این نتیجه در یک فضای مینیمالیستی اما کاملاً کاربردی سفید ایجاد می کند.

فروشگاه گل سرسبد

WADA Sports

فروشگاه گل سرسبد به مناسبت سی امین سالگرد خود ، WADA Sports در حال بازگشت به یک دفتر مرکزی و فروشگاه های پرچمدار تازه ساخته است. در داخل مغازه یک سازه غول پیکر فلزی بیضوی قرار دارد که از ساختمان پشتیبانی می کند. زیر ساختار بیضوی ، محصولات راکت در یک لامپ مخصوص طراحی شده تراز شده اند. راکت ها به صورت سری تنظیم می شوند و به راحتی یکی یکی به راحتی قابل دستیابی است. در بالا ، شکل بیضوی به عنوان نمایشگر انواع راکت های پرنعمت و پرنعمت و مدرن با ارزش از سراسر کشور جمع آوری شده و فضای داخلی مغازه به موزه راکت تبدیل می شود.