مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی کتابخانه

Veranda on a Roof

طراحی داخلی کتابخانه کالپاک شاه از استودیو کورس سطح بالایی یک آپارتمان پنت هاوس را در پونه ، غرب هند بازسازی کرده است و می تواند اتاق هایی را در فضای باز و سرپوشیده ایجاد کند که یک باغ پشت بام را احاطه کرده است. استودیوی محلی ، که در پونا نیز مستقر است ، هدف از این کار را تبدیل کردن طبقه بالا به کار رفته خانه به منطقه ای شبیه به ایوان های یک خانه سنتی هندی است.

ساز موسیقی

DrumString

ساز موسیقی ترکیب دو ساز در کنار هم به معنای تولد یک صدای جدید ، عملکرد جدید در استفاده از ابزارها ، یک روش جدید برای نواختن ساز ، ظاهر جدید است. همچنین مقیاس های توجه داشته باشید برای درام مانند D3 ، A3 ، Bb3 ، C4 ، D4 ، E4 ، F4 ، A4 و مقیاس های توجه داشته باشید رشته ای در سیستم EADGBE طراحی شده اند. DrumString سبک است و تسمه ای دارد که بر روی شانه ها و دور کمر بسته شده است ، بنابراین استفاده و نگه داشتن آن آسان خواهد بود و امکان استفاده از دو دست را به شما می دهد.

بسته بندی کیک ویفر

Miyabi Monaka

بسته بندی کیک ویفر این یک طرح بسته بندی برای کیک ویفر است که با مربای لوبیا پر شده است. بسته ها با نقوش تاتامی طراحی شده اند تا یک اتاق ژاپنی را بیرون بیاورند. آنها همچنین علاوه بر بسته ها به طراحی بسته بندی سبک آستین نیز دست یافتند. با این کار امکان نمایش (1) شومینه سنتی ، ویژگی منحصر به فرد یک اتاق چای و (2) ایجاد اتاق های چای در اندازه های 2 متری ، 3 متری ، 4.5 متری ، 18 متری و اندازه های مختلف دیگر فراهم شده است. قسمت پشتی بسته ها با طرح هایی غیر از نقوش تاتامی تزئین شده است تا بصورت جداگانه فروخته شود.

هتل

Shang Ju

هتل با تعریف زیبایی از طبیعت و زیبایی های بشریت ، تعریف هتل City Resort ، واضح است که با هتل های محلی تفاوت دارد. همراه با فرهنگ محلی و عادات زندگی ، ظرافت و قافیه را به اتاق های مهمان اضافه کنید و تجربیات مختلف زندگی را ارائه دهید. کار آرام و سخت از تعطیلات ، پر از ظرافت ، زندگی پاک و نرم است. حالت ذهنی را که ذهن را پنهان می کند ، برگردانید و بگذارید میهمانان در آرامش شهر قدم بزنند.

طراحی داخلی مهمانخانه

The MeetNi

طراحی داخلی مهمانخانه از نظر عناصر طراحی ، قرار نیست پیچیده یا مینیمالیستی باشد. رنگ ساده چینی را به عنوان پایه می گیرد ، اما از رنگ بافتی برای خالی ماندن فضای استفاده می کند ، که برداشت هنری شرقی را در راستای زیبایی شناسی مدرن شکل می دهد. مبلمان منزل مدرن اومانیستی و تزئینات سنتی با داستانهای تاریخی به نظر می رسد دیالوگ های باستانی و مدرن در فضا جریان دارد ، با جذابیتی که از اوقات فراغت باستانی برخوردار است.

طراحی داخلی هتل

New Beacon

طراحی داخلی هتل فضا ظرف است. طراح عناصر احساسی و فضایی را درون آن تزریق می کند. طراح با ترکیب ویژگی های فضا نورمنون ، طرز تهیه مسیر فضا ، کسر از احساسات به دنباله را تکمیل می کند ، و سپس یک داستان کامل را شکل می دهد. احساسات انسانی به طور طبیعی از طریق تجربه رسوب و تعالی می یابد. از تکنیک های مدرن برای استعاره فرهنگ شهر باستانی استفاده می کند ، و حکمت زیبایی شناختی را برای هزاران سال نشان می دهد. این طرح ، به عنوان تماشاگر ، به آهستگی می گوید كه چگونه یك شهر زندگی انسانی معاصر را با زمینه خود تغذیه می كند.