مجله طراحی
مجله طراحی
کتابفروشی

Amheba

کتابفروشی کتابفروشی ارگانیک به نام Amheba توسط الگوریتم هدایت می شود که شامل پارامترهای متغیر و مجموعه ای از قوانین است. مفهوم بهینه سازی توپولوژیکی برای سبک سازی ساختار استفاده می شود. با تشکر از منطق دقیق ، در هر زمان امکان تجزیه و انتقال آن وجود دارد. یک نفر قادر است قطعات را حمل کند و ساختار 2.5 متری را مونتاژ کند. از فناوری ساخت دیجیتال برای تحقق استفاده شد. فرآیند کامل فقط در رایانه ها کنترل می شد. مستندات فنی لازم نبود. داده ها به دستگاه 3 محوره CNC ارسال شدند. نتیجه کل فرآیند ساختار وزنی است.

قلمرو عمومی

Quadrant Arcade

قلمرو عمومی بازی مرتب شده درجه دوم از طریق تنظیم نور مناسب در مکان مناسب ، به یک خیابان جذاب دعوت شده تبدیل شده است. به طور کلی ، از نورپردازی محیط بصورت جامع استفاده می شود و تأثیرات آن بصورت سلسله مراتبی برای دستیابی به تغییرات در الگوی نوری ایجاد می شود که باعث ایجاد علاقه و افزایش استفاده از فضا می شود. ترکیب استراتژیک برای طراحی و قرار دادن آویز ویژگی پویا بهمراه هنرمند مدیریت شد تا جلوه های بصری ظریف تر از خسته کننده به نظر برسند. با محو شدن نور روز ، ساختار ظریف با ریتم روشنایی برقی برجسته می شود.

طراحی نصب هنر

Kasane no Irome - Piling up Colors

طراحی نصب هنر طرحی نصب رقص ژاپنی. ژاپنی ها از زمان های قدیم برای بیان چیزهای مقدس رنگ ها را جمع می کردند. همچنین از کاغذ کاغذ با شیب های مربع به عنوان چیزی که نمایانگر عمق مقدس است استفاده شده است. ناکامورا کازونوبو فضایی را طراحی کرد که با تغییر در رنگ های مختلف با چنین مربع "جمع کردن" به عنوان یک نقوش ، جو را تغییر می دهد. تابلوهایی که در هوای محور هوای رقصنده ها پرواز می کنند ، آسمان را در بالای فضای صحنه پوشانده و ظاهر نوری را که از فضای عبور می کند به تصویر می کشد که بدون تابلوها قابل مشاهده نیست.

طراحی نصب هنر

Hand down the Tale of the HEIKE

طراحی نصب هنر طراحی صحنه سه بعدی با استفاده از کل فضای مرحله. ما از رقص جدید ژاپنی استقبال می کنیم ، و این طرحی از هنر صحنه است که هدف آن شکل ایده آل رقص معاصر ژاپنی است. برخلاف رقص سنتی ژاپنی ، صحنه صحنه دو بعدی ، طراحی سه بعدی است که از کل فضای صحنه استفاده می کند.

نوسازی هتل

Renovated Fisherman's House

نوسازی هتل هتل SIXX در دهکده Houhai خلیج Haitang در سانیا واقع شده است. دریای جنوبی چین 10 متر با هتل فاصله دارد و هوهه به عنوان بهشت گشت و گذار در چین معروف است. این معمار با تقویت ساختار قدیمی و بازسازی فضای داخل ، ساختمان سه طبقه اصلی را که سالها برای خانواده ماهیگیران محلی در آن سرو می شود ، به یک هتل تفریحی با موضوع گشت و گذار تبدیل کرد.

میز قابل توسعه

Lido

میز قابل توسعه Lido در یک جعبه مستطیل کوچک کوچک می شود. در صورت جمع شدن ، به عنوان صندوق ذخیره سازی وسایل کوچک عمل می کند. اگر صفحات جانبی را بلند کنند ، پاهای مفصل از جعبه خارج می شوند و Lido به یک میز چای یا میز کوچک تبدیل می شود. به همین ترتیب ، اگر صفحات جانبی را از دو طرف کاملاً باز کنند ، به یک میز بزرگ تبدیل می شوند که صفحه فوقانی آن دارای عرض 75 سانتی متر است. این میز به عنوان یک میز ناهار خوری قابل استفاده است ، به خصوص در کره و ژاپن که نشستن روی زمین هنگام ناهار خوری یک فرهنگ مشترک است.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.