مجله طراحی
مجله طراحی
خانه خصوصی

Bbq Area

خانه خصوصی پروژه منطقه bbq فضایی است که امکان پخت و پز در فضای بیرون و اتحاد مجدد خانواده را فراهم می کند. در شیلی ، منطقه bbq معمولاً به دور از خانه واقع شده است ، اما در این پروژه بخشی از خانه است که با استفاده از پنجره های بزرگ تاشو درخشان ، باغ را در آن متحد می کند. چهار فضای ، طبیعت ، استخر ، ناهار خوری و آشپزی در یک طراحی منحصر به فرد با هم متحد شده اند.

دستور العمل های دیجیتال رسانه های اجتماعی

DIY Spice Blends by Chef Heidi

دستور العمل های دیجیتال رسانه های اجتماعی Solutions Food Unilever ، سرآشپز سرشناس Heidi Heckmann (سرآشپز مشتری منطقه ای ، کیپ تاون) را به ایجاد 11 دستور العمل منحصر به فرد ادویه ترکیبی با استفاده از محدوده ادویه رابرتسون مأمور کرد. به عنوان بخشی از کمپین "سفر ما ، کشف شما" ، ایده ایجاد تصاویر و طراحی های منحصر به فرد با استفاده از این مواد برای یک کمپین سرگرم کننده در فیس بوک بود. هر هفته مخلوط ادویه منحصر به فرد Chef Heidi به عنوان پیام های بوم فیس بوک غنی از رسانه ها ارسال می شد. هر یک از این دستور العمل ها برای بارگیری iPad در وب سایت UFS.com نیز موجود است.

سیستم روشنایی و صدا

Luminous

سیستم روشنایی و صدا درخشان طراحی شده برای ارائه راه حل روشنایی ارگونومیک و سیستم صدای فراگیر در یک محصول واحد. این هدف برای ایجاد احساساتی است که کاربران مایل به احساس آن هستند و از ترکیبی از صدا و نور برای دستیابی به این هدف استفاده می کنند. سیستم صوتی بر اساس بازتاب صدا توسعه یافته و صدای احاطه سه بعدی در اتاق را بدون نیاز به سیم کشی و نصب چند بلندگو در اطراف محل شبیه سازی می کند. به عنوان یک نور آویز ، نورانی مستقیم و غیرمستقیم را ایجاد می کند. این سیستم نورپردازی یک نور نرم ، یکنواخت و کم کنتراست را فراهم می کند که از بروز درخشش و بینایی جلوگیری می کند.

دوچرخه برقی

Ozoa

دوچرخه برقی دوچرخه برقی OZOa از یک قاب با شکل مشخص Z 'برخوردار است. این فریم خطی ناگسستنی را تشکیل می دهد که عناصر اصلی عملکردی وسیله نقلیه مانند چرخ ها ، فرمان ، صندلی و پدال را به هم متصل می کند. شکل 'Z' به گونه ای جهت گیری شده است که ساختار آن یک سیستم تعلیق عقب داخلی داخلی ایجاد می کند. صرفه جویی در وزن با استفاده از پروفیل های آلومینیومی در همه قسمت ها فراهم می شود. یک باتری لیتیوم یون قابل جابجایی و قابل شارژ مجدد در قاب قرار دارد.

طراحی معماری نما

Cecilip

طراحی معماری نما طراحی پاکت Cecilip با ترکیبی از عناصر افقی تکمیل شده است که به شما امکان دستیابی به فرم آلی را می دهد که حجم ساختمان را متمایز می کند. هر ماژول از بخشهایی از خطوط حک شده در شعاع انحنای ساخته شده تشکیل شده است. در این قطعات از پروفیل های مستطیل شکل از آلومینیوم آندایزر نقره ای 10 سانتی متر عرض و 2 میلی متر ضخامت استفاده شده و روی یک پانل آلومینیومی کامپوزیت قرار داده شده است. پس از مونتاژ ماژول ، قسمت جلوی آن با استیل ضد زنگ 22 سنج پوشانده شده است.

فروشگاه

Ilumel

فروشگاه پس از گذشت نزدیک به چهار دهه از تاریخ ، فروشگاه ایلومل یکی از بزرگترین و معتبرترین بنگاه های جمهوری دومینیکن در بازار مبلمان ، روشنایی و دکوراسیون است. آخرین مداخله به نیاز به گسترش مناطق نمایشگاه و تعریف مسیری تمیزتر و مفصل تر پاسخ می دهد که به درک انواع مجموعه های موجود امکان پذیر است.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.