مجله طراحی
مجله طراحی
آپارتمان

Home in Picture

آپارتمان این پروژه یک فضای زندگی است که برای یک خانواده چهار نفره با دو فرزند ایجاد شده است. فضای رویاپردازی ایجاد شده توسط طراحی خانه ، نه تنها از دنیای افسانه ای که برای کودکان ایجاد شده ، ناشی می شود ، بلکه از حس آینده نگرانه و شوک معنوی ناشی از چالش در مبلمان خانگی سنتی ناشی می شود. این طراح با متعهد نبودن به روشها و الگوهای سفت و سخت ، منطق سنتی را از هم پاشید و تعبیر جدیدی از سبک زندگی ارائه داد.

طراحی داخلی مسکونی

Inside Out

طراحی داخلی مسکونی طراح معماری نخستین پروژه طراحی مستقل داخلی منزوی را با انتخاب آمیزه ای از مبلمان برجسته ژاپنی و نوردیک برای ایجاد فضایی راحت و دلپذیر انجام داد. چوب و پارچه بیشتر در تختخواب با حداقل اتصالات نور استفاده می شود. مفهوم & quot؛ در داخل & quot؛ جعبه چوبی با ورودی و راهرو چوبی متصل فاش شده و در حالی که در اتاق نشیمن باز است به عنوان & quot ؛ داخل & quot؛ نمایش کتابها و نمایش های هنری ، با اتاق هایی به عنوان & nbsp ؛ در خارج & quot؛ جیب فضاهایی که عملکردهای زندگی را ارائه می دهند

مرمت قلعه قدیمی

Timeless

مرمت قلعه قدیمی این مالک در آوریل 2013 ، خانه کرافوردتون را در اسکاتلند خریداری کرد و در تلاش بود تا طعم اصلی اشراف باستان اسکاتلند را بازیابد و با زندگی مدرن سازگار باشد. ویژگی ها و ذخایر تاریخی قلعه باستانی با طعم اصلی حفظ شده است. زیبایی شناسی طراحی و فرهنگ منطقه ای قرن های مختلف با جرقه های هنری در یک فضای یکسان برخورد می کند.

عکس برای جلد مجله

TimeFlies

عکس برای جلد مجله ایده اصلی ایستادن از انبوه مجلات سنتی مشتری بود. اول از همه ، با استفاده از پوشش غیر معمول. جلد مجله TimeFlies برای شرکت هواپیمایی Nordica دارای طراحی معاصر استونیایی است و عنوان این مجله با جلد هر شماره توسط نویسنده اثر برجسته نوشته شده است. طراحی مدرن و مینیمالیستی این مجله شامل مواردی از خلاقیت هواپیمایی جدید ، جذابیت طبیعت استونی و موفقیت طراحان جوان استونی است.

سینک

Thalia

سینک دستشویی شبیه جوانه ای برای شکوفه و پر کردن است: آنقدر شکوفه می گیرد که از یک اتحادیه ماهر از چوب درخت چوب جامد و چوب ساج ساخته شده است ، یک ماده در قسمت فوقانی و دیگری در قسمت پایین. یک مسابقه محکم و ایمن ، ارائه یک لمس ظرافت خاص و نشاط رنگی با یکپارچه سازی شاد از دانه ها با رنگ های مختلف همیشه متفاوت که باعث ایجاد شستشوی منحصر به فرد می شود. زیبایی این جسم با عدم تقارن و هماهنگی آن با برخورداری از اشکال مختلف و جوهر چوبی مشخص می شود.

دفتر مرکزی

Nippo Junction

دفتر مرکزی دفتر مرکزی Nippo بر روی یک تقاطع چند لایه از زیرساخت های شهری ، یک بزرگراه و یک پارک ساخته شده است. نیپو یک شرکت پیشرو در ساخت و ساز جاده است. آنها Michi را تعریف می کنند که به معنای "خیابان" در ژاپنی است ، و اساس مفهوم طراحی آنها "چیزی است که اجزای مختلفی را به هم وصل می کند". میشی ساختمان را با بافت شهری متصل می کند و همچنین فضاهای کاری فردی را به یکدیگر متصل می کند. Michi به منظور ایجاد ارتباطات خلاقانه و تحقق بخشیدن به محل اتصال کار مکانی منحصر به فرد که فقط در Nippo امکان پذیر است ، بهبود یافته است.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.