مجله طراحی
مجله طراحی
قایق بادبانی

Portofino Fly 35

قایق بادبانی پرواز Portofino پرواز 35 ، پر از نور طبیعی از پنجره های بزرگ واقع در سالن ، همچنین در کابین ها. ابعاد آن احساس بی سابقه ای از فضای یک قایق با این اندازه را نشان می دهد. در سراسر فضای داخلی ، پالت رنگ با انتخاب ترکیبات تعادلی از رنگ ها و مواد ، ایجاد محیط در مناطق مدرن و راحت ، پیروی از روندهای بین المللی در طراحی داخلی ، گرم و طبیعی است.

برچسب های شراب

KannuNaUm

برچسب های شراب طراحی برچسب های شراب KannuNaUm با سبک تصفیه شده و حداقل آن مشخص می شود ، با جستجوی نمادهایی که می توانند نمایانگر تاریخ آنها باشند. سرزمین ، فرهنگ و اشتیاق شراب سازان سرزمین طول عمر در این دو برچسب هماهنگ متراکم شده است. با طراحی انگور صد ساله که با تکنیک طلای ریخته شده به صورت سه بعدی ساخته شده است ، همه چیز تقویت می شود. یک طرح شمایل نگاری که نشان دهنده تاریخچه این شراب ها و همراه با آنها تاریخ سرزمینی که از آن متولد می شود ، اوگلیاسترا سرزمین قرن ها در ساردینیا است.

کتابفروشی

Guiyang Zhongshuge

کتابفروشی این كتابفروشی با راهروهای كوهستانی و قفسه های كل كلمه ای به جستجوی استالاكتیت ، خوانندگان را به دنیایی از غار كارست معرفی می كند. در این روش ، تیم طراحی تجربه تصویری خارق العاده ای را به ارمغان می آورد و در عین حال ویژگی ها و فرهنگ محلی را در میان جمعیت بیشتری گسترش می دهد. Guiyang Zhongshuge از ویژگی های فرهنگی و نشانه های شهری در شهر Guiyang بوده است. علاوه بر این ، همچنین شکاف جو فرهنگی در گویانگ را می سازد.

طراحی لیبل های شراب

I Classici Cherchi

طراحی لیبل های شراب برای یک کارخانه شراب سازی تاریخی در ساردینیا ، از سال 1970 ، مجدداً برچسب ها برای خط شراب Classics طراحی شده است. مطالعه برچسب های جدید می خواست پیوند را با سنتی که این شرکت دنبال می کند حفظ کند. بر خلاف برچسب های قبلی ، این کار برای ایجاد لمس زیبایی بود که با کیفیت بالای شراب مطابقت دارد. زیرا برچسب ها با تکنیک بریل کار کرده اند که ظرافت و سبک را بدون وزن می بخشد. الگوی گل بر اساس طرح گرافیکی از الگویی از کلیسای مجاور سانتا کروس در یوزینی ، که همچنین آرم شرکت است ، بنا شده است.

کتابفروشی

Chongqing Zhongshuge

کتابفروشی طراح با درج چشم انداز پر زرق و برق Chongqing در کتابفروشی ، فضایی را ایجاد کرده است که بازدید کنندگان ممکن است هنگام خواندن در چونگ کینگ جذاب احساس کنند. در کل پنج نوع منطقه خواندن وجود دارد که هر یک مانند یک سرزمین عجایب با ویژگی های متمایز است. کتابفروشی چونگ کینگ Zhongshuge تجربه خیالی بیشتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است که قادر نیستند از طریق خرید آنلاین آن را بدست آورند.

فروشگاه گل سرسبد

Zhuyeqing Green Tea

فروشگاه گل سرسبد نوشیدن چای هم به محیط مطلوب و هم به روحیه خوبی نیاز دارد. طراح نقاشی ابر و کوه را به شیوه نقاشی جوهر دستبند ارائه می دهد و یک جفت نقاشی زیبا از چشم انداز چینی را در فضای محدود محصور می کند. طراح از طریق حامل های عملکردی سفارشی ، یک تجربه حسی را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده است ، که تأثیر حسی عظیمی را به همراه می آورد.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.